GE Divests İçin 3.25 Milyar $İş Gücü Dağıtılmış

 

Advent International ile bir anlaşma içine milyar $3.25 Dağıtılmış Güç iş satmak için girmiştir (NASDAQ: GE) Sanayi kuruluşlarından General Electric Şirketi dün açıkladı. Özellikle, bir ay önce, GE (virgülle ayrılmış değerler) Wabtec Corp ile her iki şirket taşıma işlemleri birleştirmek için 11.10 milyar dolarlık bir anlaşma imzaladı. Güç iş tecrit şirket için aşağıda nedenlerle olumlu. Bu nedenle, $12.75 Pazartesi günkü seans kapalı, önümüzdeki günlerde boğa çıkıyor ki GE stoğu bekliyoruz.

Dağıtılmış Güç iş kurtarmak için Boston merkezli şirket kararı gerçekleştirmek için 20 milyar varlık satışları ile dolar ve GE yapısını basitleştirmek CEO'SU John Flannery planının bir parçasıdır. Dağıtılmış Güç 200 kW ve 10 megavat arasındaki oluşturmak için bir kapasite ile enerji üretimi ekipman ateşledi küçük gaz üretir. Sanayi geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Advent satın onları Jenbacker ve Waukesha motor markaları ve ABD, Avusturya ve Kanada'da üç üretim tesisleri kontrolü verecektir. Dağıtılmış Güç iş, geçen yıl 142 milyar dolarlık bir gelir elde etmiştir. Satın anlaşma dördüncü çeyreğinde tamamlanması bekleniyor. Şaşırtıcı bir şekilde, Advent GE Güç ünitesi kontrol kazanmak için Cummins teklif etti.

Bu son bir yıl içinde Gelişine 39 anlaşma. Genel olarak, 38 milyar dolar varlık yönetim şirketi şimdiye kadar şirketi satın almak için harcanan 18 milyar dolar, FactSet Araştırma Sistemlerine göre vardı. GE Gelişiyle Enerji, Sanayi ve Ticari Hizmetler sektörlerinde 100 işlemleri tamamladıktan Sicili belirtmiştir.

Bir asırdan fazla mavi-chip Endeksi kalan sonra, GE Dow Jones Sanayi Ortalaması çıkarıldı. Şimdiye kadar, 2017 Ağustos ayında dizgin çeken yeni CEO'SU John Flannery, altında, lokomotif ve enerji santrali üretim işletmeleri satıldı. İronik bir şekilde, hem de satın almalar üstünde 16 yıldan fazla kalan eski CEO'SU Jeff Immelt tarafından yapıldı. Immelt yatırımcı baskısı altında istifa etti, GE temettü ve kar hedeflerini indirdi aşağıdaki.

GE temel iş – havacılık, sağlık ve güç konsantre olmak için tecrit şekilde ödüyor. Ayrıca, satış hasta Holding için gerekli parayı bulmuş olur.

GE stoğu büyük destek yakın 12.80 gelenek olduğunu. Ayrıca, ortalama hareket osilatör okuma olumlu döndü. Bu nedenle, bir yükseliş önümüzdeki günlerde başlamasını bekliyoruz. İyi tarafı, bir sonraki büyük direnç 14 var.

Bir arama seçeneği yatırım fon fazlası bizim kullanabiliriz. Bunu yapmadan önce, New YORK Borsası'nın dolar 12.80 yakın GE esnaf hissesi emin olabiliriz. Ayrıca, ikili bir komisyoncu tarafından sunulan seçenek Sözleşme bir haftadan fazla süre aktif kalması gerekir.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: