Kazanç olarak Amazon için boğa Outlook Uçmak

 
(NASDAQ:AMZN) Amazon geçen hafta kazanç açıkladı ve sonuçlar sadece şaşırtıcı olduğunu. Tüm tahminler dövüldü ve şimdi analistler, mevcut/500 $paylaşımından tüm/700 $pay kadar yol payı fiyatı için tahminlerini yükseltiyor.

Bu gerçekçi bir tahmin, ve eğer Evet, böyle bir hareket daha önce süresi olacaktır.

Az Amazon, ama daha fazla potansiyel Fed oranında zam ve Çin hisse senedi piyasalarında meydana gelen diğer iki bağlıdır söyleyebilirim.

Mevcut kazanç hemen hemen herkesi şaşırttı o kadar iyi çünkü tahmini daha az Amazon bağlı, nedeni de budur. Şimdi bu yenilikçi şirket için “norm” olarak anlaşılması aynı yönde vizyoner yönetim ve devamı gösterir.

Müşterilerine daha yakın girişimciler getirmek için yeni bir platform başlatılması ve “Amazon Launchpad” zaten bir gerçeklik olduğunu son zamanlarda Amazon duyurdu. Bu yenilik, ve çılgınca başarılı bulut iş, şirketin gelecekte daha fazla başarı Amazon ipuçları ile birlikte gösterir.

Fed durumu düşük zam hazırlanmak için daha hassastır. Bu hareket aynı zamanda konjonktürel sıkma bir dönem başlangıcı olması gerekiyordu. Oranı düşük ABD hisse senetleri getirmek ve daha güçlü bir dolar zam yapmak gerekir. Bu alt de hareketli endeksleri çevirmek gerekir, AMZN farklı olmayacak.

Ancak, petrol fiyatlarının düşmesi faydaları aslında ABD ekonomisi üzerindeki etkisini ABD'de oranında zam teslim etmek zor bir şeydir. Bu kurtarma ABD'de sürdü işlerin çoğunu Oklahoma ve Texas gibi petrol ülkeleri vardı, çünkü bu, daha düşük petrol fiyatlarının eninde sonunda bu alanda daha az iş anlamına gelir.

Çin ürünleri için küresel talep yavaşlaması gibi bir durum yardımcı olmuyor. Son borsa sorunlarını da durumu son derece kırılgan hale, son Çin GSYİH %7'lik bir ekonomik büyüme gösterdi bile.

Fed yakın zamanda zam oranları gitmiyor alır ve bu ülke ile ilgili tek yönlü bir yol var demektir. Ne yapardım, Temmuz ayının sonuna kadar beklemek ve Ağustos ile Fed Ağustos'ta başlayacak baskı olarak son kullanma tarihi ay sonu ile AMZN için bir arama seçeneği tercih ediyorum başlıyor. Böyle bir durumda, AMZN Ağustos ayında her ABD verileri Bayan olarak en geleceğe daha geç zam oranı yapacak yararlanmalıdır.

İlginizi Çekebilir: