Lider Cryptocurrency Hikayeleri 2018 30 Mayıs

Cryptocurrency piyasanın durumunu kalması, 2018 lows yakın hemen hemen bütün büyük ödüllerle devam ediyor. Ancak, blockchain teknolojisi ile ilgili etkinlikler coşku ile yapılmaktadır. BlockShow Avrupa 2018 Konferansı Berlin'de 28 Mayıs başında iki gün sürdü. Yaklaşık iki hafta olayından önce, bir anket blockchain kullanarak app Polys blockchain sektöründe lider kadınlar ve şirketleri tercih etmek, anonim, güvenli ve şeffaf bir oylama aracı alınarak yapıldı. HİT Vakfı Dr Quy Vo-Reinhard, kurucularından BitFury şirketler arasında ilk pozisyonu alırken, kadınlar kategorisinde kazanan ilan edildi.

İngiltere Merkez Bankası, Merkez Bankası bir dijital para birimi ticari bankacılık sistemi tehlikeye atabilir konusunda uyarıda bulundu. Başlıklı beyaz bir kağıt “ticari bankalar ve banka dışı operatörleri ikisi arasında perakende mevduat için Rekabet-” banka, banka dışı finansal kurumlar arasında rekabet bankaların fonlama maliyeti böylece net faiz marjı seviyelerini azaltmak artırabilir belirtti platformu analiz taraflı. Açıkçası, böyle bir senaryo Bankası bilançosu üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır. Bu sonuçta bankalar kredi iş modeli yeniden düşünmeye zorlayabilir.

Dünyanın en büyük dört muhasebe firmaları Deloitte, bir, blockchain teknolojisi perakende ve hızlı tüketim malları (CPG) sanayi için çok önemli bir varlık haline geleceğini bildiren bir rapor yayınladı. Raporda, 50'nin üzerinde potansiyel blockchain kullanım durumları bir araştırmaya dayanıyor. Deloitte raporunda önümüzdeki beş yıl işletmeler blockchain teknolojisinin potansiyelini anlamaya başladıkça “bir dönüm noktası” olacağına işaret etti.

Çin'de, hükümet bir çalışma blockchain bir proje ortalama ömrü 1.22 yıl olduğunu ortaya koydu. Çin Uluslararası Büyük Veri Endüstrisinde 2018 Expo Balıkesir konuşurken hiç başlattı blockchain projelerin sadece %8 hala işlevsel (CAİCT) Bilgi Çin Akademisi O Baohong ve İletişim Teknolojisi belirtti.

 

(BTC)Bitcoin

Bu cryptocurrency son 30 gün içinde 35'ini kaybetti. Son iki gün içinde kaydedilen en düşük fiyatı $7,100 var. Bitcoin satan bir baskı ile karşı karşıya olsa bile, temelleri geliştirmeye devam ediyor. SegWit (Ayrılmış Tanık) hareketleri hem hashrate ve sayısı artıyor. Bu Bitcoin artan kabulü yansıtır. Bitcoin network hashrate şu anda (PH/sn) saniyede 35.75 etrafında petahash duruyor, BitİnfoCharts tarafından sağlanan verilere göre. İşlemlerin yaklaşık %50 şimdi SegWit adreslerinden yapılmaktadır. Daha fazla bilgi edinin.

 

(ETH)Ethereum

(EOS) EOS blockchain ağ Ethereum benzer. Bu son kullanıcılar kolayca etkileşim ile uygulamaları oluşturmak için geliştiriciler sağlar. EOS birkaç gün içinde mainnet başlatıyor. Şimdiye kadar, Ethereum blockchain kullandılar. EOS Ethereum için bir rakip olacak gibi, piyasa kendi mainnet onların göçe önce EOS Eter dökümü bekliyordu. EOS ekibi de aynı şekilde davranıyor. 300.000 Eter geçirdi ve başka bir 200.000 eter EOS Adres dışına taşınmış olan Network Trafik Web sitesini gösterir. Yani, cryptocurrency pazar Ethereum değerini biraz daha düşüş bekliyor. EOS ekip tarafından yapılan hamle derinlemesine bir analiz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak okuyabilirsiniz. Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.

 

Adl Bizim

Dash. Bu cryptocurrency Çizgi sekti büyük destek 288. Fischer göstergesi pozitif bölgeye geçmek üzeredir. Bu nedenle, uzun bir pozisyon DASHUSD çifti Olası ralli elde etmemizi sağlar.

Forex hesabı kullanarak, uzun 288 yakın DASHUSD çifti git, 270 aşağıda kaybını durdurmak amacıyla başlar. Bir kez, uzun bir pozisyon açıldığında, kitap kar için küçük bir direnç grafikte görüldüğü 410, yakın bir sipariş ediyoruz.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ripple. Sonra birkaç hafta, Ripple (XRP) gösteren bir firma boğa ters grafiği. RSI göstergesi aşırı satım bölgesinde bulunmaktadır. Bu cryptocurrency da büyük bir desteğe yakın işlem görüyor. Yani, bir yükseliş yakında başlamasını bekliyoruz.

İkili broker tarafından sunulan çağrı opsiyon sözleşmesi için arıyor olurdu. Opsiyon sözleşmesi bir hafta süreyle geçerli olmalıdır. Ayrıca, XRPUSD çifti 0.58 yakın büyük cryptocurrency borsalarda işlem olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: