Harley Güçlü Büyüme Umutları üzerinde Yükseliş Devam etmek için

 
(31 HOG) ikonik motosiklet üreticisi Harley-Davidson hisseleri %4 veya $HP $44.50 geçen Perşembe günü kapatmak için reddetti. Ocak ayının son haftasında $36.36 bir 12 Ayın en düşük vurduktan sonra, hisse fiyatı %40 50 dolar düzeyinde ticaret, bu ayın başlarında yeniden ele geçirmiş. İlk Çeyrek sonuçlarını 19 Nisan'da ilan edilecek düşünülürse, bir ikili opsiyon tüccar uygun opsiyonu sözleşmesi satın almak için aşağıdaki nedenlerden dolayı hisse fiyatı, bir diz refleksi tepki kullanmalısınız.

Hisse fiyatı düşüş iki neden bağlanabilir. İlki, ITG araştırma analisti tarafından perakende satış tahmininde bir kesim düşüş katkıda bulunmuştur. John Tomlinson, analist, Harley yılının ilk çeyreğinde satış 32,995 için %7 kadar motosiklet ile düşmüş olabilir geçen hafta ifade etmişti. Hint marka sahibi olan Polaris Industries, Harley pazar payı bir dilim alabilecek bir gün sonra, Longbow araştırma analisti David Macgregor duyurdu. Özellikle, analistler, Polaris İzci model, Harley Işık Cruiser serisinde karşı karşıya, çok iyi olduğunu ifade etmişti. Birbirini tamamlayan görüşler keskin $51.66 dolar 44.68 dört işlem seanslarında düştü hisse fiyatı üzerinde bir bedel ödedik.

Analistlere göre Harley zaten bir aralığı için %3 %1 ila 2016 satış büyümesi rehberlik kesti, gönderiler %3 %5 artış Ekim yol gösterici olduğu gerçeği göz önüne alındığında doğru olabilir. Ancak, böyle bir olay 2015 mali yılının üçüncü çeyreğinde de olduğunu belirtmek gerekir. Harley, o zaman, pazar payının %3,9 % yakın kaybetti. Ancak, hızlı bir şekilde eğilimi tersine çevirmeyi başardı. Mali 2015 yılı sonunda, Harley Davidson pazar payı bir önceki yıl ne değişmeden artan bir azalan% oldu. Yatırımlar Ar-Ge yapılıyor ve pazarlama şirket için olumlu sonuçlar vermeye devam ediyor. Görüşlerini yineleyen, Matt Levatich, şirketinin CEO'SU şirket, bugün varlığını bile devam eden güçlü dolar bir dezavantaj bile sahnelere dönmek için başardı, Ocak ayında ifade etmişti.

Şirket ayrıca, Hindistan'da satış hacmi takdire değer bir büyüme yaşanıyor. Harley 2019 yılında 17,500 adet satış bekliyor. Böylece, temelde, hisse senedi fiyatı düşüş uzun tezgahın üzerine gitmek için bir fırsat olarak kullanılmalıdır.
Teknik olarak, keskin bir düşüş genellikle bir iki hafta içinde geri sıçrama benzer bir tür yol açar. Ayrıca, grafikte görüldüğü gibi, teknik boşluğu henüz ayın en düşük 12 dokunduktan sonra başlayan yükseliş ile dolu olur.

Böylece, uzun bir pozisyon almak akıllıca bir karar olacaktır. Yani, tek dokunuş opsiyonu sözleşmesi satın alma ticarette riski en aza indirmek olacaktır. Ayrıca, daha düşük 50 $veya 15 Mayıs yakın ve son kullanma tarihi olan bir grev fiyat ticarette başarı olasılığını arttırmak için seçilmelidir.

İlginizi Çekebilir: