Kanada Doları Zayıf İstihdam Verileri Zayıf Kalır

 

Rekor ihracat ve daralan ticaret açığı güçlü yen karşısında geçen hafta Kanada Doları döndü. Kanada Merkez Bankası tarafından zam oranı beklentileri de Kanada Doları güçlendirdi. Yatırımcıların ülkenin tahvil azlığı nedeniyle ülke dışında fırsatlar aramaya başladı yen yükselen çıkışları zayıf döndü. Japonya Merkez Bankası, hükümet tarafından çıkarılan tahvillerin en köşesine devam ediyor. Bu kıtlığına yol açtı. Ancak, düşüş eğilimini tersine 1.0 ticareti olan CADJPY çifti, aşağıda nedenlerle bekleniyor.

Analistler 19,100 işleri bir kazanç beklenen Kanada İstatistiklerine göre, ekonomisi Mayıs ayında 7.500 işini kaybetti. Geçen ay, ekonominin 1,100 işini kaybetti. Ancak işsizlik oranı, bir önceki aya göre değişmeden %5.8 seviyesinde gerçekleşti.

İstatistiksel Örgütü de 86.3 ve% ekonomistlerin beklentisi, 61% önceki Ayın kullanım oranı daha büyük ama daha düşük 61% kapasite kullanım oranı, bir küçük bildirdi. Ekonomik verilerin yanı sıra, siyasi gelişme de Kanada Doları lehine değil.

Cumartesi günü, G7 zirvesine çıkarken, Cumhurbaşkanı Trump ticaret engelleri azaltmak için zirveye katılan üyeler talep etti. Eğer bu konuda hiçbir somut eylem ise tüm müttefikleri ile ilişkileri ticaret biteceğini BİZİ uyardı. (İngiltere, Almanya, Fransa, Kanada, Japonya ve İtalya)ABD ve müttefikleri arasında herhangi bir tarife olmamalı samimi ticari ilişkiler için Koz inanıyor

Ayrıca, Trump ayrıca “Kanada PM Justin Trudeau @G7 toplantıları sırasında çok uysal ve yumuşak davrandığını söyleyerek,” Kanada Başbakanı, kişisel bir saldırı yaptı. Kişisel saldırı Kanada için ekonomik risk artmıştır. Kanada ve Meksika ile anlaşma olmadan daha iyi olacağını ABD, NAFTA Ticaret Anlaşması ile ilgili olarak, Trump belirtti.

Nedeniyle Trump yorumlarına neden risk iştah azalması yen, güvenli bir sığınak para birimi için talep arttı. Ayrıca, İtalya ve gelişmekte olan piyasa riskleri belirsizlik kaygıları da yatırımcıları güvenli liman varlıkları aramaya zorluyor. Tüm bu faktörler kısa vadede CADJPY çift düşüş iyilik.

CADJPY çifti 85.40 direnç karşı karşıya olduğu tarihsel fiyat grafiği gösterir. SİNYAL göstergesi sıfır okuma altında geçti. Bu nedenle, aşağı bir dönüşün CADJPY çifti beklenebilir.

Döviz ve ikili pazarında iki esnaf, her biri açmak için planlama, analiz kullanıyoruz. Döviz piyasasında, 85.10 yakın veya kısa pozisyon açılması düşünüyoruz. Büyük kayıpları önlemek için, zarar Durdur emri kesinlikle 85.90 yukarıda yer olurdu. Pozisyonu döviz çapraz 82.60 için reddettiğinde soluksuz olacak.

Aynı anda, 22 Haziran ve 20 Haziran tarihleri arasında düşen bir sona erme süresi ile bir opsiyon sözleşmesi için bakacağız. Ayrıca, yalnızca döviz çifti 85.10 yakın döviz piyasasında esnaf eğer giriyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: