Güçlü GSYİH Büyümesi, Ham Petrol Rallisi Loonie Boğa Tutar

 
Zayıf enflasyon ve zayıf perakende satış verileri temelinde, Temmuz 17 raporumuz Doları Kanada Doları karşısında düşüş tahmin etmişti. Raporda ayrıca, çifti yakın ABD doları / Kanada Doları çifti kısa pozisyon açmak için ilgimizi bahsetti. Ayrıca bir opsiyon yatırımı kısa döviz piyasasında giderken yapılabilir olduğunu ifade ettik. Tahmini olarak, ABD doları / Kanada Doları parite 1.2430 seviyeleri düştü, böylece bir kar hem esnaf lider. Bu noktada herhangi bir eğilim ters bekler ve ABD doları / Kanada Doları parite aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı daha da aşağı hareket beklemiyoruz.

Chicago Tedarik Yönetim Enstitüsü Temmuz ayında 49 satın Alma Müdürleri Endeksi bir okuma bildirdi. Reuters tahmini 60 iken Bloomberg Konsensüs tahmini 61 oldu. Haziran ayında PMI okuma 65, 7 olurken bir üç yılın en yüksek seviyesine dokundu. Böylece, piyasa okuma azalmaya, ancak bunu uzatmak için beklediği anlaşılmaktadır.

Temmuz Fed toplantı sırasında, herhangi bir değişiklik para politikası açıklandı. Ancak, bu toplantı sonunda yayınlanan açıklamada zayıf enflasyon baskısı endişelerini dile getirdi. Fed zor mevcut senaryo altında fiyatlar normale bulabilirsiniz pazar inanmaktadır. Aslında, 2017 oranında zam oran %58 düşmüş, ifadeyi yayınlanmadan önce görülen %65 olmuştu. Piyasa Fed politika hatası hakkında endişe ifade edip söz konusu olduğunda New York'ta UniCredit bankasında Harm Bandholz, bir stratejist belirtti. Müşteriler için bir brifing verirken sadece yıl sonuna kadar zam beklediğini, Lloyds Bankası ticari bankacılık müşterilerine belirtti.

Kanada Merkez Bankası faiz artışı ve Şahin sesi Kanada Doları boğa tutmaya devam ediyor. Kanada ekonomisi tüm silindir ateş ayrıca, son GSYİH verilerini gösterir. GSYİH Olabilir, %0.2 büyüme karşı analistler beklentilerin m %0,6 m-o-büyüdü. Önceki ay, GSYİH %0.2 arttı.

Emtia piyasasında, ham petrolün 50 $bir varil gibi önemli bir seviyenin üzerinde iki aydan fazla süredir ilk kez kapalı. Bu, ABD WTI geçtiğimiz ay yaklaşık %9 elde etti. Ham petrol fiyatlarındaki takdir önemli bir petrol ihracatçısı olan Kanada, iyilik bekleniyor.

ABD doları / Kanada Doları parite 1.2550 direnç karşı karşıya. Momentum göstergesi 100 okuma altında hareket ediyor. Bu döviz çifti bir zayıflık gösterir. USDCAD çifti de 50 dönem hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Böylece, mevcut düşüş devam etmesi bekleniyor.

Düşüş kazanmak için, kısa 1.2540 yakınlarındaki ABD doları / Kanada Doları çifti gitmek, 1.2650 yukarıda bir kaybı durdurma emri ile istiyoruz. Kısa pozisyon çifti bir sonraki destek bulunduğu 1.2180 düştüğünde kapatılacak.

Koymak bir seçenek bir yatırım döviz piyasasında kısa pozisyon taklit etmemizi sağlayacak. 10 Ağustos civarında 1.2540 kullanım fiyatının seçeneği son kullanma tarihi hedeflenen ticaret için ideal görünüyor.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: