EUR Çift satın Dips Yunan Huzursuzluk Ortasında

 
Yunan alacaklılar ve yeni Yunan Hükümeti gösteri hiçbir ilerleme Yunanistan arasında devam eden müzakereler ve Euro ile ilgili çiftleri hiç bir hareket gösteriyor.

Ticaret bir süreç olarak anlaşılmalıdır, ve temel analiz büyük bir hayranı değilim ederken, piyasalar bir hareket, bir tetikleyici yapmak için bir neden gerekir. Tetiği teller vurur haber tarafından temsil ediliyor.

Bir ticaret yapmak gerekir, tüm, yanıldığını kabul etmek için sabır ve istekli yukarıda. Para gevşek değil ve hala mümkün olabilir mi? Oh evet, olabilir. Ticaret denilen, en ufak bir hareket markette aynı yönde daha fazla esnaf alıyorum ve size karşı yapar ve anlamı vardır.

Bu tam olarak risk tüccarlar bu gün karşı karşıya, piyasalar bir yere gittiği zaman, bu hafta yayınlanacak önemli ekonomik haberler ve tüm gözler Yunanistan'ın üzerinde olduğundan bu koşullardan bahsediyorum.

Olamaz Avrupa Birliği dışında mevcut sözleşme zorlandıklarını, eğer gitmek istemiyorsanız ki Yunanistan ile çok önemli. Ancak, Avrupa Birliği ve para birimi olarak Euro olması zorunlu değildir Euro bırakmak için izin olabilir. Avrupa Birliği üyesi ama para birimi olarak Euro değil örneğin Romanya ve Bulgaristan alalım.

Eğer böyle bir çözüm bulunmuş olsaydı, o zaman Euro Yunan sorunları geride bırakarak pano üzerinde yüksek tüm patlayacak, mevcut ortamda büyümesini isteyen biri: düşük enflasyon, düşük petrol fiyatları ve Avrupa Merkez Bankası'nın teşvik, tüm kıta üzerinde büyümeyi sağlamak gerekir. Avrupa'da bu cari hesap fazlası için ekleyin ve daha yüksek bir Euro için mükemmel bir senaryo var.

Bu Euro daha fazla ve 1,07 çevresinde alıcı bulmakta neden düşüyor nedeni olabilir.

Bu, Yunanistan için böyle bir çözüm çeşit Pandoras kutusunu açmak gibi geçici bir durum olduğunu söyleyebilirim, ve o andan itibaren, ekonomik sorunları olan herhangi bir AB ülkesinin borç varsayılan bir para birimi olarak Avro bırak seçmeliyim olarak Avrupa'da tehlikeli bir emsal teşkil edeceğini savundu.

Çok fazla siyasi sermaye yatırım projesi olarak Euro para büyük miktarda bahsetmiyorum bile olmuştur. Tarih para birimi sendikalar başarısızlığa mahkum olduğunu söylüyor olsa bile, bu sefer farklı olabilir.

Sonuçta, modern ekonomi yeni düşünce için izin vermelidir.

Bu nedenle, daha düşük seviyelerde bir boğa AVRO, avro / Japon Yeni ve EURGBP ama sırasıyla 116, 125 ve 0.6950, 1.13, 138 ve 0.75 hedefleme yani ben.

İlginizi Çekebilir: