Zavallı ABD İSM İmalat PMI Verileri Euro Kazanır

 

Euro dün ABD oturumda hayal kırıklığı ABD İmalat PMI yayınlanmasının ardından dolar karşısında 100'den fazla puan kazandı. Beklentileri bir araya geldi Alman İmalat PMI ve Euro Bölgesi İmalat PMI verisini de euro dolar karşısında yer kazandırdı. Spekülatörler ve yatırımcılar, aksine, ABD doları uzak BİZE ters endişeler Fed faiz bir kesim eğrileri ve olasılığını verim üzerinde kaldı. EUR/USD 1.1262 yüksek gün yanında bu yazı yazma zamanda ticaret, 1.1160 dün en düşük ters sonra.

Finansal piyasalar Meksika mallar üzerindeki ithalat vergileri BİZE olası etkileri konusunda endişeli olduğunu duygu ve belirsiz küresel ekonomik görünüm genel riske rağmen, EUR/USD sıkıca dün açıldı. Döviz çifti daha da PMI/SAE Almanya İmalat PMI ve PMI, Euro Bölgesi İmalat PMI verisini konsolide.

Başlık imalat sanayi performansını yansıtan PMI/SAE Almanya İmalat PMI, Mayıs ayı ortalarında geçen ay yayınlanan 44.40 aşağı-2012 ve bir çentik bu yana en düşük okuma 44.30 bir okuma kaydedilmiş İHS. Okuma kasılma gösterir olsa bile, yine de, piyasa rakamları analistlerin beklentileri karşıladı euro yönündeki düşüş açmak değil.

Aynı şekilde, İHS PMI, Euro Bölgesi İmalat PMI 7.2 düşük 6 yıl Mayıs ayında sözleşmeli 47,9 Nisan ayı. Özellikle, İmalat PMI dördüncü ardışık ay için sözleşme imzaladı.

Rapor şöyle diyor: “Bir üst üste dördüncü aylık düşüşe çıktı ve bir daha da dik düşüş Yeni Siparişler altını nasıl sektörünü kalır onun en zor yazım bu yana 2013. Şirketler kemer sıkma, geri harcama ve işe almayı kesiyor. Üreticiler talepteki düşüş maruz kalmasından endişe gibi girdi alımları, stoklar, istihdam ve şimdi düşüşte.”

Bildirilen rakamlar ekonomistlerin beklentileri doğrultusunda, pazar, ancak, kasvetli not atılır.

EUR/USD ABD seansı Olabilir hayal kırıklığı yaratan ABD İSM İmalat PMI yayımlandıktan sonra büyük bir destek var. Endeksi 52.1 sözleşmeli, 52,80 önceki rakamlar, analistlerin beklediği 53 seviyesine eksik.

BİZİ genişletme-Alman verim yayılmasına rağmen, EUR/USD Rallisi devam etti. Para birimi performansı avro bölgesi TÜFE ve bugün geç saatlerde açıklanacak olan ABD Fabrika Siparişleri verileri etkilenmesi bekleniyor.

Teknik olarak, aşağıda gösterildiği gibi, EUR/USD 1.1185 de sağlam destek aldı. Bir sonraki direnç sadece 1.1370 bekleniyor. Ortalama hareket osilatör de olumlu bir okuma var. Sonuç olarak, yükseliş kısa vadede devam etmesini bekliyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: