Arama Seçenekleri Proctor & Gamble için Tercih edilen

Procter & Gamble (NYSE:PG) dünyanın en büyük tüketici ürünleri devi, ve sadece tüccarlar arama seçenekleri satın almak için güzel teknik bir fırsat sunabilir.

Hisse senedi piyasalarında Cuma günü her zaman yüksek kapalı Daha fazla detaya girmeden önce, kayda değer değil. Benzer şekilde, her ikisi de Amerika Birleşik Devletleri'nde 500 Dow ve S&P etkileyici kazanımlar gösterdi. Bir önceki işlem gününe kıyasla ancak, bu hisse senedi fiyatı negatif topraklarında erdi PG için durum böyle değildi.
 

 
PG hissesi 2015 Aralık ayı sonunda 93 seviyesine, sonra neredeyse iki ay süren bir düzeltme şekillendirme başladı bu teknik bir bakış açısıyla geliyor.

Yani bir düzeltme olarak mı kabul etmeliyiz: dezavantajı ilk abc güzel bir baş ve omuzlar desen de günlük grafikte görünür sonucu olmalıdır. Mevcut seviyeden uzamış bir zigzag zaten tamamlandı ve şimdi Pazar bir alt çeşit üstlenmeye çalışıyor var diyebilirim.

Burada ne yapardım 86.70 ve 86.26 seviyeleri bağlanma eğilimi bir çizgi sürükleyin ve kırık olmasını beklemek.

Eğer hisse senedi fiyatı bir yeni düşük yapar önce bu olursa, zikzak sonra Akit bir üçgen var demektir, ve bu çifti için olabildiğince boğa, 100 mark üzerinde bir hamle yapmak için çağrıda bulundu.

Eğer piyasa yaparsa 86.30 alan üzerinde yeni bir hamle düşük ve daha sonra düzeltme karmaşıktır, ama hala ters lehine anlamına gelir. Bu nedenle, opsiyon ticareti arama. Son kullanma tarihi çok yukarıda bahsettiğimiz trend çizgisinin kırılma bağlıdır. Bu Şubat ayının sonu ve Mart ayındaki gelirse de gelirse ay vade sonu tavsiye ederim.

Garantiye yatırım getirisi iyi bir oran için yapar.

İlginizi Çekebilir: