Ayı Outlook Kraft için Beklenen

Geç 2011 yılı buğday fiyatlandırma kasıtlı bir iç karartıcı şeyler bugünün vahiy dışında (NASDAQ:KRFT) Kraft Foods için kötü haber değil. Stok fazla %35 Heinz ile bir anlaşma ulaştı duyurusunda arttığını, dünyada Amerika Birleşik Devletleri ve beşinci en büyük üçüncü büyük gıda şirketi yaratmak.

Yeni varlık, herhangi bir yeni büyük varlık kurumsal kültür ve entegrasyon ile birçok hususlar gerektirir olarak kontrol etmek zor olacak. KRFT hissesi sevme güçlü bir teşviktir ve bu alanla ilgili şirket: gıda aktif.

Dünyada gıda güçlü bir sıkıntısı olduğunu ve bu trendin şirketler aktif yatırımcılar için cazip bir yiyecek kaynağı yapma, her yıl daha da dik olacak.

Çok bir yatırım zaman ufku bağlıdır ama genellikle hisse senedi yatırımı orta ve uzun vade süreleri ile düşünülmelidir. Yatırımcılara duyuru coşkuyla ama herkes anlaşmadan memnun olduğunu hisse senedi fiyatı fazla %35 ile atladı gerçeği gösterdi.

Goldman Sachs satın listesinden daha kısa ve orta vadede büyüyen içine zorluklar olduğu gibi duyurunun ardından şirketin kaldırma duyurdu. Ancak, bu kendi üzerine düşeni alıyor ve şimdi/diğer fırsatlar için portföy hizalama geçiş kar nedeniyle olabilir.

Görüş teknik açıdan bakıldığında, hisse fiyatı bir üst gelmek olduğunu gösteren bir model çıkmadan baktı ve bir Taraf Üçgen özel bir tür bahsediyorum.

Bu üçgen, b dalgası en uzun ve tüm diğer dalgalar daha kısadır ancak bu trend çizgileri hala (apex ileride tahmin edilmektedir) Akit c b-d ve a-böyle bir şekilde.

B dalga uzunluğuna göre Üçgen dışına Fibonacci projeksiyon 161.8'i bir yerde bir üst gösterir ve etrafında 80 mark$ hissesi şu anda işlem görüyor.

Bu nedenle, Goldman ile anlaşmak ve KRFT gibi büyük bir son kullanma tarihi ile mümkün, Nisan ayının son kullanma tarihinden bir ay/bir son gibi seçenekler konduğunu önerisi ayı büyümek eğilimindedir.

İlginizi Çekebilir: