Dalga xRapid Ödeme Platformu Canlı Gider

Neredeyse şu anda kripto piyasada herhangi bir hareketi (BTC) Bitcoin $6,500 düzeyde bağlanmasını, diğer altcoins dar bir aralıkta hareket eden. Pazar Bitcoin ETF için (belki de onayı, vb.) büyük bir haber bekliyor gibi görünüyor. Ancak, bankalar için çalışan blockchain gerçek zamanlı brüt ödeme sistemi sunan RippleNet, ticari olarak xRapid platformunu tanıttı. xRapid yerine 2-3 gün daha birkaç dakika içinde çapraz tamamlanması ötesi ödemeleri kolaylaştırır. Platform ayrıca bankalar önceden finanse nostro hesabı korumak için ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu MercuryFX ve Cuallix olarak ödeme işlemcileri zaten %70 %40 maliyetleri arasında ve kaydetmek mümkün olduğunu söyleyerek platformun olumlu yorum vermiş.

 

Hükümet düzeyinde gelişmeler

İngiliz Maliye Bakanı, Philip Hammond, İngiltere, Avrupa Birliği (AB) dışında Mart ayında döndükten sonra İrlanda sınırından malların hareketi, sorunu blockchain teknolojisi uygulayarak çözülmüş olabileceğini yayınlanan bir yazıda var. Süre konuşmaya basarak Muhafazakar parti toplantısında Birmingham, Hammond bildirildi vurguladı “orada teknoloji mevcut olma [...] ben bunu iddia etmektir uzmanı, ama en belirgin teknoloji blockchain,” sorulduğunda nasıl İNGİLİZ Hükümetinin amaçlarını gerçekleştirmek düzgün ticaret sonra Brexit. Hem Birleşik Krallık (İNGİLTERE) ve AB İrlanda açık Kuzey İrlanda ve Türkiye Cumhuriyeti arasındaki sınır terk etmeyi kabul etti. Ancak, uygulanabilir bir çözüm olabilir. Blockchain uygulaması kurcalamaya dayanıklı teknoloji şeffaf bir şekilde kaydedilecek ürünlerin hareket izni İrlandalı sınır sorunu olabilir.

Ukrayna'da, kanun koyucu Meclis 2030 kadar cryptocurrencies üzerinde feragat vergileri düşünün önerdi. Bu bağlamda, milletvekili, 2017 yılında eski Gürcü politikacı Mihail Saakaşvili tarafından kurulan Yeni Güçlerin anti Yuriy Derevyanko, üye yolsuzlukla mücadele Hareketi olarak tanımlanan, Ukrayna, ülkenin Parlamentosu Verkhovna Rada uzlaştırma kurulu yasa teklifini onun versiyonu masaya yatırıldı. Yorumda çaba, Derevyanko söyledi: “tasarı sağlar vergi muafiyeti için tüm katılımcıların crypto pazar için 31 Aralık 2029.”

 

Özel sektör girişimleri

Şu anda yaklaşık 11 milyon müşterilerine hizmet veren ABD merkezli perakende aracı firma, TD Ameritrade, yeni bir şifre değişimi-ErisX oluşumu finanse ediyor. Girişim finansmanı olan diğer önde gelen şirketler, DRW İşletmelerin Mali ve güzel sanat eserleri vardır. Bu iki firma da ErisX için piyasa yapıcıları olarak hareket etmeyi kabul etti. ErisX 2010 yılında başlatılan Eris değişim, yenilenen versiyonu. Exchange başlangıçta geleneksel vadeli piyasada faaliyet göstermektedir. Exchange 2019 yılında hem cryptocurrencies ve vadeli işlem sözleşmeleri listesi bekleniyor. Başlangıçta, yatırımcıların Bitcoin (DTM) (SERMAYE) (BTC) Bitcoin Nakit, Ethereum (ETH) ve Litecoin ticaret için izin verilir.

14 büyük İtalyan bankalarının oluşturan İtalyan Bankacılık Kurumu (ABI), bu blockchain tabanlı Bankalararası sistemi deneyinin ilk aşamasının başarıyla tamamlandığını duyurdu. Konsorsiyum arası bankacılık işlemleri geliştirmek için planlıyor. Ayrıca, derneğin işlem süresini azaltmak için şeffaflığı artırmak ve doğrudan sistem içinde bilgi doğrulama ve exchange kurmayı amaçlıyor. Şu an itibariyle, konsorsiyum bankalar arasında paylaşılan 14 düğümleri oluşan blockchain, 1.2 milyon işlem tamamlandı. Bankalar artık günlük işlemleri ile ilgili veri depolama uygulaması blockchain uygulamak için planlıyoruz.

Kurumsal Ethereum İttifak (AET) ve Hyperledger birbirimizin kuruluşlarında “yedek Üye” olarak kurumsal blockchain benimsenmesi yakıt katıldı. AÇA, kurumsal blockchain bir organizasyon, 2017 Mart ayında JP Morgan, Santander ve birkaç diğer üyeleri tarafından kurulan, ölçülebilirlik (ETH) Ethereum gizlilik ve güvenlik blockchain uygulamalarının geliştirilmesi üzerine odaklanmıştır. Hyperledger Kumaş teknolojisi zaten çeşitli sanayi sektörlerinde uygulanmıştır. Lojistik, tedarik zinciri, nakliye ve blockchain teknolojisi kullanımı ders çalışmak amacıyla geçen ay, lojistik firması FedEx, 270'den fazla üyesi olan Hyperledger katıldı.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Lütfen bu makaleyi kullanın

İlginizi Çekebilir: