Yukarı Beklenen üstünlüğü üzerine Bakkal Pazarında Amazon

 
-Beklenen mali 2017 ikinci daha-kötü çeyrek kazanç Ağustos ayında (NASDAQ: AMZN) e-ticaret devi Amazon.com A. Ş. hisse senedi bir tasfiye satışına neden oldu. Özellikle, şirket için 37.96 milyar dolar net satış-o-%25 y y artış rapor etti. Hisse senedinin düşük performans nedenlerinden biri (NASDAQ: WFM) Whole Foods Market satın alınması ile ilgili endişeleri vardır. Bakkal iş düşük marj ve hiper-rekabetçi iş olduğu için, analistler ve yatırımcıların satın alma hakkında heyecan değildir. Ayrıca, yemek takımları önemli gelir yakın zamanda oluşturmak için olası değildir. Böylece, hisse senedi ayı kalır. Ancak, bazı analistler $1,300 için fiyat hedefi yükselterek satın lehine ayrıntılı bir iddiada bulundu, var.

MKM yatırım araştırma Rob Sanderson göre, Amazon'un perakende iş önümüzdeki sekiz yıl içinde toplam ABD perakende pazarında yüzde 15,5 en az% makyaj, Whole Foods Market satın ağrısına neden olur. Varsayım, Bütün gıda 460 çıkışları Amazon vitrinler olarak hareket ve daha büyük bir pazar payı yakalamak için şirket sağlayacak gerçeğine dayanmaktadır. Amazon Olası müşterilerin davranışları sert bir şekilde bakkaldan değiştirecek Whole Foods Market satın değerlendiren Barclays Capital analisti Karen Kısa yorumladı.

Ayrıca, Amazon Web Hizmetleri (BÖLÜM 1), Amazon bulut bilişim iş %20 yıl artıyor. Bu gidişle DURUMU 2022 ile 55 milyar dolarlık bir gelir elde ederdi. Silah şu anda Microsoft Azure ve önümüzdeki beş rakiplerinin toplamından 2 kat fazla boyutu yaklaşık dört katı büyüklüğündedir.

Sanderson aynı zamanda Amazon perakende kar marjı 6.5 ' lik bir artış ve diğer geleneksel ABD perakende işletmeler aşan bekliyor. Pazarlama ve dağıtım konusunda en Amazon'un ilk taraf tarafından yürütülmektedir yılından bu yana faaliyet marjı %6.5 aşabilir bile.

Son dokuz yıl içinde, şirketin ABD'de perakende harcamalarının payında %900'lük bir artış gerçekleşmiştir. 2017 ilk yarısında, ABD'de perakende harcama Amazon payı %5.1'e yükseldi. Sonraki dokuz muhafazakar 300'lük bir artış-yıl varsayarsak, Amazon 2025 yılına kadar %15.5 pazar payı komut ve 1.60 trilyon dolar piyasa değeri çarptı. Walmart geçen sene %12 pazar payı vardı.

Yukarıdaki gerçeklere dayanarak, FactSet göre, 39 45 analistlerin kadar hissesi için “al” notu verilen, $1,154 ortalama hedef fiyatı var. Sat derecelendirme sadece bir analist tarafından verildi. Hedef fiyat 96 dolar dünkü kapanış fiyatı yaklaşık 15% bir ters temsil eder. Yani, temelde, Amazon hissesi kısa vadede boğa dönmesi beklenmektedir.

Stok yakın ters baş ve omuz desen kurdu. Ayrıca, hisse senedi fiyat grafiği aşağıda gösterildiği gibi destek 958 düzeyde buldu. Yükselen momentum stok boğa iştahı doğruluyor. Bu nedenle, teknik olarak, kısa vadeli bir ralli Amazon stok beklenebilir.

Tahmini yararlanmak için, bir arama seçeneği bir yatırım en iyi seçim gibi gözüküyor. Yatırım yapmak için, bir opsiyon sözleşmesi bir hafta için geçerli olması ve hisse senedi $970 yakın NASDAQ ticaret olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: