Ford Boğa Haziran Tahminleri Tamamladı Sonra Döner

 
F (31) Nisan, Ford Motor Company, geçen hafta içinde-mali 2017 y düşüş İlk Çeyrek net gelir-o %35 y bildirildi. Ancak, non-GAAP Kazanç ve gelirlerinin analistlerin tahminlerinin daha yüksekti. Hala, 4 Mayıs'ta, zavallı rehberlik bazında, stok bir düşüş tahmin ediyoruz. Ayrıca, aşağı trend kazanmak için koymak bir seçenek satın almak için ilgi ifade ettik. Hisse senedi $11.30 işlem gördü. Bir hafta içinde hissesi için 10.60 dolar düştü. Bu ikili opsiyon pazarında konumumuzu bir kar sağlamıştır. Şimdi, hisse senedi $11.30 dün kapatmak için kurtarıldı. Aşağıda verilen detayları temelinde, Ford hissesi daha fazla mitinge bekliyoruz.

Dearborn, Michigan-Ford Haziran ayında 152,395 araçların perakende satış rapor, neredeyse düz bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla tabanlı. Özellikle, şirket alımları içeren Filo satışları %14 75,583 araçlar için reddetti. Genel olarak, satış 5.1% y o y 227,979 birimlerine Haziran ayında azaldı. Ancak, satışlarda %9.7'lik bir düşüş Kelley Mavi Kitap (araç değerleme ve otomotiv araştırma şirketi) beklentileri daha iyiydi.

Binek araç satışları %23 düştü, kamyon satışları %1'den fazla artan ve SUV satışları %3 arttı. Özellikle, F-Serisi satışları %9,8 y-o-y 77,895 atladı. Şimdiye kadar bu yıl, Ford 429,860 kamyonet satılır,-y olarak o-y %8.8 oldu. Yine de, ABD'de yılın güncel satış 1.30 milyon araç %3.8 düştü.

ABD'de otomotiv sektörünün 2017 yılının ilk yarısında satışlardaki düşüş y-o 2.1% y kayıtlı. Autodata Corp göre, geçen yılın aynı dönemine, Sanayi hakkında 8.45 milyon araç sattı. Daha da önemlisi, sektöründe geniş araç satış güncel %11.4 yıl düştü. Sanayi büyük araçlar için Müşteri tercihlerinde bir değişikliğe tanık, bunun yerine daha küçük arabalar var. Böylece, Ford tarafından beklenen performansı göz önüne alındığında, esasen, hisse senedi boğa bir yörüngede kalması bekleniyor.

Stok 11.50 de direnci kırıldı. Ayrıca, boğa iştahı da boğa bölgeye giren Williams’ Yüzde Aralığı göstergesi ile gösterilir. Bu yüzden, hisse fiyatı artış beklenebilir. İşin iyi tarafı, bir sonraki büyük direnç 12.40'da.

Yükseliş para kazanmak için bir arama seçeneği ticaret yapmak istiyoruz. Tercih edilen grev fiyat ve son kullanma tarihi $11.50 ve 14 Temmuz, sırasıyla.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: