Morgan Stanley 2. Çeyrek Tahminlerine Yener, Ticaret Zorluklara Rağmen

 

(31 MS) Morgan Stanley, güçlü bir hisse senedi piyasasında finansal kurumların iki üç ana bölüm etkileyici performans sonrası etkin olarak Wall Street tahminleri aştı S2 kar açıkladı. Şirketin yönetim kurulu da 6 milyar dolarlık bir hisse geri alım programı yetkili. Yatırım Bankası hisselerinin %10 2019 kazanç yayınlanmadan önce yükseldi. Stok $44.43 kapalı, önce yakın 0,84 $veya programları% kadar.

Tabanlı New York-bank of 10.24 milyar $ikinci çeyrek gelirleri, aynı dönemine geçen yıl 5 milyar 10.61 $%3.5 düşüş yaşandı. Analistler, bankanın 9.99 milyar dolar gelir rapor etmek,-y olarak o-y %5.8 aşağı bekliyorduk.

30 Haziran 2019 sona eren çeyrek için, Morgan Stanley kar hisse başına 2.03 milyar $veya $1.23 oldu 1.30 hisse başına 2.27 milyar$, ya$, bir önceki yılın aynı dönemine göre. Thomson Reuters tarafından boynuzsuz analistler, Morgan Stanley hisse başına $1.14 kazanç rapor bekliyordu.

İlgili performans Zenginlik ve Yatırım Yönetimi Bölümü, Mali İşler Müdürü Jonathan Pruzan dedi borsa ralli destekli olarak “hem servet iş açısından varlıklar biz yönetmek bizim yatırım yönetimi iş. Ücreti kendi dengeleri kez — eğer piyasalar aşağı giderseniz, o bölgede basınç görmeyi beklediğiniz.”

Segment-bilge, Servet Yönetimi Bölümü, 4. 5 milyar $rekor gelire göre 60 milyon dolar analistlerin tahmini aştı. Bankanın CEO'SU James Gorman, sağlam bir iş, ticaret işlemleri aksine olduğuna inandığı Varlık Yönetimi Bölümü üzerinde özel bir odaklanma veriyor. Piyasalarda ralli ne zaman bölüm varlıkları yönetmek için daha yüksek bir ücret alıyormuş.

Yatırım fonları yapıları olan kuruluş, yatırım Yönetimi Bölümü, kayıtlı 839 milyon dolar vergi geliri, milyon 130 milyon dolarlık tahminleri aştı. İş kazandıkları “yüksek varlıklar altında yönetim” arasında varlık sınıfları.

Kurumsal Menkul Kıymetler, Banka'nın büyük gelir kazanan, konut Wall Street yatırım bankacılığı ve ticari faaliyetlerini, karışık sonuçlar poz verdi. Hisse senetleri işlem oluşturulan 2.13 milyar dolar vergi geliri milyar 2.20 $FactSet analistlerin tahmini kayıp. Sabit gelirli ticaret ilan 1.13 milyar dolar vergi geliri, 1.91 milyar dolarlık tahminlerin çok altında. Yatırım bankacılığı gönderildi 1.47 milyar dolar vergi geliri, milyar 1.40 $analistlerin beklentileri artmış dışarı.

Çeyreğinde Net faiz gelirleri 1 milyar dolar olarak gerçekleşti. Eğer Federal Rezerv faiz oranı indirimi duyurdu eğer olumsuz etkilenen olabileceğini Morgan Stanley uyardı. Ancak, faiz indirimi, banka göre, eğer dalgalanma artar beklenen eğer ticari işlemlerden gelir artırabilir.

CEO James Gorman dedi net faiz geliri “önemli bizi, ama önemli olduğu için bazı diğer bankalar. Başka şeyler başlık altında şu an yok gibi açıkça bir karşıdan esen rüzgar, ama değil.”

Yönetim Kurulu 2019 yılının üçüncü çeyreğinde S2, 2020 yılı sonuna kadar başlaması planlanan 6 milyar dolarlık bir hisse geri alım programı, yetkili şirket belirtti. Özellikle, Morgan Stanley hisse başına 0,35 $üç ayda bir temettü hisse başına $0.30 kadar, 15 Ağustos 2019 ödenecek duyurdu.

Bir araştırma not müşterilerine, Devin Ryan, bir analist de HAFIZA Menkul Kıymetler söyledi: “Biz görüntüleyin Morgan Stanley 2Q19 sonuç olarak sağlam karşı bir takılmalar işletim fon, ama aynı zamanda genellikle basit olmayan hiçbir büyük sürpriz. Piyasanın daha büyük odak bugün 2019 ikinci yarısı giriyor yönetimin outlook commentary olacağına inanıyoruz.”

Her üç iş alanında ikinci çeyrek yendi ve etkileyici performansı hissesi yükseliş kısa vadede devam etmesi bekleniyor.

Teknik olarak, hisse senedi 41 ve 51 arasındaki sınır aralığı vardır. İkinci çeyrek kazanç duyurusu sonrasında, hisse senedi başarıyla destek seviyesini test etti. Hissesi de 50 günlük ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, SİNYAL göstergesi, olumlu bir okuma var. Sonuç olarak, hisse senedi kısa vadede hareket bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: