Avustralyalı İkili Seçenekleri Broker – bir Bakış

Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonu, aynı zamanda ÜSTÜN olarak bilinen, Avustralya'da tüm finansal ürünler için düzenleyici kurumdur. Bu ÜSTÜN ikili seçenekleri Avustralya'da bir türevi olarak kabul edilen Sanayi ve yatırımcılar hatırlatan ortak bir açıklama yaptığında yakın zamana kadar online İkili Seçenekleri düzenlenmesi için resmi bir çerçeve vardı. Bu tüm Avustralya için ikili seçenekleri aracılık hizmeti sunan ruhsatlı olması gerektiği anlamına gelir.

Avustralya finansal hizmetler sağlayan tüm varlıklar Avustralya Finansal Hizmetler Lisans gerekli, ve şu anda hiçbir ÜSTÜN düzenlenmiş ikili seçenekleri broker. Düzenli olarak bu güncellemeleri ÜSTÜN Web sitesini kontrol edin. Ticareti yüksek finansal risk nedeniyle, tüm tüccarlar kendi araştırma yapmak ve kendi görüşlerinizi form, konumunuz ne olursa olsun teşvik edilir.

Dünyada Avustralya ya da başka bir yerde herhangi bir tür finansal hizmetleri vermemektedir. Kullandığımız güvenilir İkili Seçenekleri broker listesi aşağıdadır. ÜSTÜN tarafından lisanslı değildir.

En İyi 10 İkili Opsiyon Broker Güvenilir

Hayır.BrokerMevduatDüzenlenmişÖdeme %İnceleme
1.$250Hayır%90

İnceleme
2.$250Hayır%95

İnceleme

Tüm Tüccarlar için önerilen İkili Seçenekleri Broker

Aşağıda İkili Opsiyon broker TradersAsset tarafından ticaret seçenekleri güvenilir bir hizmet ve geniş bir yelpazede sağlamak için doğrulanır. Ticaret stratejisi veya tercih edilen ticari araçlar ne olursa olsun, sizin için mükemmel olan (veya broker) bir komisyoncu. Ederken Aşağıda listelenen broker Avustralya'da lisanslı değil, bazı onaylanmış bölgeler tarafından lisanslı ve düzenlenir.

  • RaceOption – Biz düşünün RaceOption biri bizim tercih edilen broker. Müşterilerine saat çekme 1 (son derece nadir) harika bir ticaret deneyimi, sınıfının lideri bir destek ve teklif ettiler. Anında ilk depozito yaparken yeni müşteri teşvikler talep edebilirsiniz. Şiddetle tavsiye edilir
  • BinaryCent – vardır bir favurites bize. Mevduat, risksiz esnaf ve düşük 10 cent tek ticaret minimum teklif ettiler. Basit bir kullanıcı arayüzü ve çok para yatırma ve çekme ile, zor hayır demek için yapıyorlar!

İlginizi Çekebilir: