2018 Volkswagen Raporları Kayıt Araç Teslimatları

 

Taze SUV modeller önemli ölçüde artırdı teslimat ve Alman otomobil Otomotiv pazarı yokuş aşağı yıl ilk kez gitmiş gibi Çin hisselerini artırmak için yönetilen olarak 2018 yılında, VOW3 (OTC: VLKAF, ETR:) Volkswagen AG bir yıllık satış rekoru gönderildi. $162.41 kapalı, Cuma günü 2 $ya da %1.22 aşağı stoku, olumlu önümüzdeki günlerde rapora tepki bekleniyor.

 

Volkswagen kusurlu geçmiş kapalı rekor teslimat sonrası silkiyor

Volkswagen, Porsche, Audi, Skoda Wolfsburg merkezli üretici, ve diğer birçok popüler marka arabalar 2018 10.83 milyon araç sattı, %0.9 bir farkla 10.74 milyon araç 2017 Sicili oranda aştı. Özellikle, Skoda, Koltuk, Porsche ve 2018 yılında teslim yeni rekorlara Lamborghini. Tek underperformer satışları %3.5 oranında gerilemiştir olan uç Lüks Araç Audi, yüksek oldu.

Pazarlama Başkanı, Hıristiyan Dahlheim, alkışladı artış satışlarda bir dünya binek otomobil pazar küçüldü ise %1.2 oranında geçen yıla göre çağırma, performans olarak “harika bir sonuç.”

GM Doğu Avrupa, Rusya ve Güney Amerika'da güçlü bir satış büyümesi gerçekleştirdi. Çin'de, şirket-o-satış büyümesi y 0.5% y kaydedildi. Ancak, toplam pazar payları, Güney Asya ülkesi düştü.

Volkswagen, toplam satışlarda spor yeni araçlar hisselerinin %23.2 geçen yıl artış, %12.6 2014 yılında. Bu SUV, hatchback ve sedan gibi geleneksel araçlar daha iyi fiyatlar ve kar marjları komut çünkü önemli bir mesele. Volkswagen Kuzey Amerika toplam gelirinin %43'ü oluşturdu. Şirket 2017 yılına kıyasla %13 50.000 kabaca hibrid ve elektrikli arabalar, bir artış sattı.

VW marka satış Şefi, Jürgen Stackmann, şunları söyledi: “2018 oldu işaretlenmiş önemli belirsizlik içinde bazı bölgelerde, özellikle ikinci yarısı.”

Yeni ürün lansmanı belirsizliği dengelemek için şirketin etkin olduğunu belirtti. Her yıl, Wolfsburg merkezli grubun otomobil üreticisi dünyanın en çok satan ünvanını için Toyota ve Renault-Nissan-Mitsubishi ile sıkı bir yarış içinde kilitli. Rakipleri henüz 2018 rakamlar ortaya çıkarmak zorunda.

2017 yılında, Volkswagen, Renault-Nissan-Mitsubishi ortaklığı ile dünyanın en büyük otomobil olarak yarıştı. Satılan 10.6 milyon araba ile 1 numara olduğunu iddia etti ve koalisyon denkleme kamyon dahil olmak üzere, Volkswagen numarası fena halde şişirilmiş olduğunu söyledi. İttifak bu ay 2018 için rakamları ilan edecek.

2016 Volkswagen dethroning tarafından 1 Numara oldu Toyota, 2018 yılında 5,8 milyon satış tahmini vardır ama henüz son sayısını yayınlayacak. Dizel arabalar milyonlarca emisyon testleri dolandırıldığı vardı kabul ettiklerinde 2015 yılında, Volkswagen kötü bir yara. Ama pahalı yasal sorunlar sardı olmasına rağmen, müşteriler grubuna sadık kalmıştır.

Şirket artık öncelikli iş hedefi olarak satış hacmi kayıtları atar. 2015 yılında BİZİ emisyon testleri kaçmak için araba hile yazılımı şirketin yükleme aşağıdaki işinden istifa eden eski CEO'SU Martin Winterkorn, amacı, eskiden dünya çapında satış yarışında üst yerini almak isteyen. Şimdiye kadar, şirket milyar üzerinde (31 EUR) para cezası ve yerleşim şeklinde bayılmış 27 milyar EURO fazla var.

En önemli gerileme geçen yıl aslında ilk geldiği daha sıkı WLTP emisyon testleri Avrupa Birliği tarafından çıkarılan “dizel gate” skandalı. Şirket verimsizliği aşmak için araçların belgelendirme yürürlüğe 1 Eylül tarihinde Avrupa'da gelen son karbon emisyon kurallarına göre yönetilen Dahlheim dedi. Bu zorlukları takip eden aylarda Avrupa'da satışları etkiledi.

İlgili kaydı satış, Hıristiyan Dahlheim, baş Volkswagen grubu satış, şöyle konuştu: “Biz çok memnun hakkında bu harika bir sonuç. Özellikle ikinci yarısında, işler bizim için kolay değildi.”

VW daha da bahsettiği gibi görünüyor gelecek “ile iyimserlik” ama uyardı ile ilgili zorluklar bekliyor. Bu konuda, Dahlheim dedi, “görüş uçucu jeopolitik gelişmeler, bizim iş olacak yüz eşit derecede güçlü karşıdan esen rüzgar 2019.”

Başka bir haber, (F. N) Volkswagen AG ve Ford Motor Co ticari araçlarda yeni teknolojiler geliştirirken, dolar otomobil milyarlarca kurtarmak için yapılmış bir hareket içinde işbirliği ötesinde bu hafta derin bir ortaklık ifşa etmek niyetinde. Ford ve Volkswagen ticari gerginlikler, Avrupa, Çin için araçlar, ve Amerika Birleşik Devletleri üretim yeri yeniden değerlendirmesi için baskı altında otomobil üreticileri söylediği gibi daha fazla işbirliği araştırma ve yazılım firmalarının kendi özerk arabalarını tanıtmak için hazır olsun.

Gelen haberlere göre ittifak ölçüde hala göz altında ve özerk ve elektrikli araba Alanında İşbirliği Konusunda müzakereler devam ediyor.

Fiyat grafiği 162 düzeyde stok konsolidasyon gösterir. Ayrıca, SİNYAL göstergesi sıfır okuma yukarıda geçti. Bu nedenle, hisse senedi önümüzdeki hafta boğa açmak için bekliyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: