Fed bir Boğa GSK anahtarıdır

 
Rakiplerinin üstünde sadece insanlar üzerinde kullanılmak üzere AB yetkilileri tarafından onay aldı ilk sıtma aşısı nedir katılarak kendini konumlandırmak için çabalıyor gibi GlaxoSmithKline (NASDAQ:GSK) hisse fiyatı atlamak için zaman olabilir.

Sıtma/milyonlarca ve milyonlarca etkiler etkileyen korkunç bir hastalık olduğu için bu bir devrimdir. GSK aşı bölümü araştırma ve geliştirme alma konusunda akıllıydı. Sadece bu değil, sadece en çok ve aşı en çok Afrika'daki yoksul ülkelerde ihtiyaç duyulan olanlara olarak üretim maliyetleri yukarıdaki %5 marj bir prim talep edecektir.

Kazanmak için GSK ne söyleniyor? Bir sürü, diyelim ki, son birkaç yıl içinde sosyal medya varlığını evrime bakarsak eğer olabiliriz.

Novartis, Bayer, Johnson & Johnson gibi oyuncular dünyanın en büyük on ilaç şirketi bir yere atlamak için birbirleriyle mücadele etmeye Büyük İlaç sektöründe sert bir rekabet var.

O GSK en küçük bir şey, ve rakiplerinden, sosyal medya entegrasyonu ve tanınması oldu. Sektördeki diğerleri ile karşılaştırıldığında temelde müşteriler ile daha etkin bir şekilde iletişim kurmak. Ama bu son yıllarda değişti. Dünyanın bir numaralı sosyal medya en etkin ilaç şirketi, tüm evlerinizden gittiler. Böyle bir eylem, haber gibi bu makale ile başladık, bu sorun çözme ve kamu bilinci içine şirket getirme etkisi vardır.

Şirketin hisse fiyatı gelince, bir konjonktürel olduğunu görebiliriz. Merkez Bankası para politikası ile karşılaştırıldığında Bu (ve muhtemelen tüm sektörü böyle bir savunma bir anlamda ise, ters yönde gidiyor.

/55 $payı mevcut 42 dolar seviyesine geçiş yeri son iki yılda aldı. Bu hemen hemen her diğer sektörlerden daha yüksek tarihsel hamle yaptı ABD'de eylem sonra bile, ama bu ilaç endüstrisi için durum böyle değildi.

Hesabı Federal Açık Piyasa Komitesi önümüzdeki hafta almayı ve küresel büyüme son gelişmeleri ve diğer zorluklar Fed'in karşı karşıya. Demek yakın zamanda oranlarını yükseltmek için gidiş değildir, bu yüzden eğer Fed zam değil, ve bir ay veya son kullanma tarihi ay sonu hatta arama seçenekleri tercih ediyorum ki. Bitiminden sadece agresif olmak istediğiniz nasıl bağlıdır.

İlginizi Çekebilir: