Euro AB Ekonomik İyileşme Belirtileri üzerine Yükseliş Sinyalleri

 
Euro, Avrupa Merkez Bankası Mario Draghi, Başkan, parasal genişleme programını 2016 Aralık ayında bir uzantısı açıkladığında alt rakiplerine karşı itildi. Hemen açıklanmasından kuvvetlendiren para bir İsviçre Frangı oldu. ABD Fed Başkanı Janet Yellen 25 baz puan oranında zam teslim zaman Euro daha da düştü. 2017 yılında üç alma olasılığı özetleyen FOMC bildirisinde ayrıca Euro dolar selloff körükledi. Sonuçta, EURCHF çifti 2016 Aralık ayının son haftasında hakkında 1.0680 bir düşüş yaşadı. Zamanı aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı EURCHF çifti bir ralli için uygun olduğunu düşünmekteyiz.

Pazar SO programın uzatılması için Euro dövülmüş. Ancak, satın alma kuantum ayda 60 milyar Euro, Nisan ayından itibaren alaşağı edildiğini belirtmek gerekir. ECB, şu anda ayda 80 milyar değerinde tahvil satın alıyor. Satın alma boyutlardaki bu düşüş Avrupa'da ekonomik iyileşme hakkında ECB iyimserlik gösterir.

Ayrıca imalat sektöründe iyileşme firma göstergeleridir. AB, Aralık ayında otomobil satış rekorunu kırdı ve analistlerin tahminlerinin üzerinde satış büyümesi üçüncü ardışık yıl bitmiş. 14.6 milyon kadar yeni araçlar,-y ve çift Wall Street'in tahminleri o-6.8% y kadar, 2016'da kaydedildi. ECB, AB ekonomisi ılımlı bir hızla iyileşiyor ve enflasyon önemli ölçüde önümüzdeki aylarda artış olacağını düşünüyor.

İsviçre'de, İsviçre Ulusal Bankası eylem mümkün olan her şeyi almaya devam ediyor, negatif faiz oranlarının uygulanması ve piyasa müdahalesi, İsviçre Frangı zayıflatmak için dahil. Büyük ölçüde hisse SNB İsviçre Frangı görür ve İsviçre sektörünün rekabet gücünü engel olacağını düşünüyor. Yani, SNB proaktif bir para birimi daha az çekici yatırımcılar için bir dönüm yapmaktadır. Böylece, temelde, EURCHF çifti kısa vadede boğa açmak için bekliyoruz.

EURCHF grafik 1.0700 güçlü destek gösterir. Stokastik osilatör zaten ayı bölge dışına çıkmıştır. Böylece, EURCHF çifti bir yükseliş bekleyebiliriz.

Bir tüccar tercihen uzun 1.0700 yakın EURCHF çifti gitmeli. Kaybını durdurmak amacıyla 100 pip giriş fiyatının altında yerleştirilebilir. Uzun pozisyon kar 1.0820 kapalı olabilir.

Opsiyonu satın alan bir tüccar EURCHF çifti Olası yükseliş kar sağlayacak. Bir arama seçeneği eşdeğer olan Yüksek ya da yukarıdaki sözleşme, yalnızca Haç 1.0730 aşağıda esnaf eğer satın alınabilir. Önerilen ticaret başarı olasılığını arttırmak için bir hafta zaman aşımı süresi sözleşme için izin verilmelidir.

İlginizi Çekebilir: