FONKSİYONU Holdingler ve R3 Ortak Japonyada Corda Teşvik Etmek

 

Cryptocurrency pazar yanlara taşımak için Bitcoin (BTC) gelerek 3 bin 500 $ile devam ediyor. Diğer altcoins gibi Ethereum (ETH-$109.37), EOS (EOS-$2.33), Litecoin (LTC-$32.08), TRON (TRON-$0,03), Yıldız (XLM-$0.09) ve Milan (ADA-0,04 dolar) olan ticaret neredeyse aynı düzeyde görüldüğü bu hafta başlarında. Özellikle, (XRP-$0,33) Dalgalanma ağırlıklı olarak blockchain tabanlı finansal çözüm sağlayıcısı R3 XRP token kurumsal düzeyde bir platform Corda için bir varlık olarak entegre olduğundan, Son 24 saat içinde 5 geçen hafta %15% düştü ve vardır. R3 sonunda dünya genelinde bankalar için fintech sağlayıcı, kolaylaştırıcı çapraz tabanlı SWİFT, Brüksel ötesi ödeme çözümleri ile ortaklık kurdu. Genel olarak, bu şebekeye dahil olan herkes için büyük bir büyüme fırsatı olduğunu.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Poste İtaliane Hyperledger üyesi olur

İtalya Poste İtaliane, posta hizmet sağlayıcısı, Hyperledger blockchain toplumun bir üyesi haline geldi. Linux Vakfı tarafından yönetilen Hyperledger, bir ortaklık projesi, açık blockchain ve (BURADA) dağıtılmış muhasebe teknoloji için kaynak standartlarını kurmayı planlıyor. Konsorsiyum, örneğin, American Express, Intel, Cisco, Deloitte, JPMorgan ve Huawei gibi büyük işletmeler içerir.

Poste İtaliane Hyperledger katılan toplama faaliyetlerine yeni teknoloji, uygulama ve gelişimine önem veren Teslim 2022 İş Planı ile uyumlu olduğunu açıklamıştır. FedEx, Amerikan kurye hizmeti devi, 2018 yılının Eylül ayında Hyperledger konsorsiyumun bir üyesi oldu, daha önce bildirildi. FedEx CEO'SU Fred Smith, tedarik zinciri teknoloji blockchain nedeniyle köklü bir değişim olacağını yayınlanan bir yazıda vardı.

 

Minobrnauki elmas izlemek için blockchain yazılım sergiliyor

(Minobrnauki) Eğitim ve Bilim Bakanlığı, Rusya'nın elmas izleme için bir blockchain güçlü yazılım çözüm üretti. Son elmas izleme sistemi tamamen tüm tedarik zinciri boyunca elmas mal doğruluğunu garanti eder, nihai müşteriye parlatma madencilik ve dan.

Sistem sahte ve sentetik taşlar için para kaybetme elmas satıcılarını korumak için en son Bilişim Teknolojileri ve blockchain kullanır. Minobrnauki bitcart.com Rus teknoloji bir başlangıç, bu blockchain tabanlı bir sistemi yarattığını belirtti. Bitcart.com MİSiS, Rus Teknik Üniversitesi mezunları tarafından kurulmuştur.

 

Özel sektör girişimleri

R3 FONKSİYONU ile birleştirir eller Holding

FONKSİYONU Holdings, tanınmış Japon finansal hizmet sağlayıcısı, R3, ABD merkezli blockchain konsorsiyum ile ortaklığa girmiş, ev içi kullanım için Corda platformu özelleştirmek için vardır. Ortaklığı sunarken anlaşmanın finansal hizmetler Doğu Asya'da faaliyetlerini genişletmek için dağıtılmış muhasebe teknoloji ve planları kullanarak yeniliği teşvik etmek niyetinde olduğunu, R3 CEO'SU açıkladı.

Yeni bir ortak girişim olacaktır “desteği sağlanması ve giriş Corda lisans, programları düzenlemek için onun gerçek kullanım öncesinde, teşvik olarak işbirliği ile yurtdışı ofisleri R3 ve diğer Corda ortakları.”

 

Elektrik dağıtım şirketi ile Fujitsu ortakları, ENERES

Elektrik fazlası yönetiminde yetersizlikler kaldırmak için, BU Japon firması Fujitsu başarıyla yerel elektrik dağıtım şirketi ENERES ile ortaklığa dayalı bir çözüm blockchain geliştirdi. Fujitsu blockchain kullanımı (DR) Talep Yanıt adlı bir yöntem ile yönetilen, güç paylaşımı, başarı oranını artıran iddia etti.

DR ihtiyacı olan müşterileri için en yüksek talepleri ve teklif fazla güç dönemleri önceden belirlemek için tasarlanmıştır. Kullanımına ilişkin bir anlaşma yardımcı şirketler ve tüketiciler arasında imzalanacak.

Önceki teknoloji Fujitsu blockchain artırmak mümkün olduğunu iddia eden verimsiz bir sistem, yapılan DOKTOR var.

Basın bülteninde diyor ki: “Fujitsu var şimdi tasarlanmış bir sistem olan elektrik tüketicilerinin olabilir verimli exchange arasında kendilerini elektrik fazlaları var üretilen ile kendi elektrik üretim veya güç tasarrufu.”

İle ilgili verimlilik blockchain tabanlı bir sistem, Fujitsu söyledi: “Bu sonuç bir yaklaşık %40 iyileşme için DOKTOR başarı oranı.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: