Nasıl Olur Şükran Günü, AB TÜFE ve OPEC Toplantısı Taşımak Para birimleri bu hafta?

Önümüzdeki birkaç gün ticaret hafta düzenli olarak son olmayacaktır. Bu büyük ölçüde iki nedenden kaynaklanmaktadır; Kasım Perşembe günü ABD'de Şükran Günü tatili ve Cuma günü Kasım ayı için son işlem günü.

Şükran Günü tatili birçok Kuzey Amerikalılar Pazartesi 1 Aralık doldurana kadar açık olacak. Kuzey Amerika oturumu ve fiyatlar da her zamanki gibi iş aralıkları içinde hem Perşembe ve Cuma günü bu oturumlarda kalmalı olmayacak anlamına gelir.

Cuma akar bu nedenle ay sonuna ticareti etkileyebilir ayın son işlem günüdür. Londra oturumda dalgalanma bir sürü bekleyebilirsiniz ve seans başladığı andan itibaren bu maç ABD, ancak, piyasa aralıkları yerleşmek için bekliyoruz.

Küçük aralıklar: Avrupa CPI (Tüketici Fiyat Endeksi) isteyen ticaret haftası için sessiz yakın rahatsız potansiyeli ve bu olan bir olaydır.

TÜFE Cuma günü yayımlanan, Avrupa oturumu ortasında olacak. Bir kez veri yayımlandıktan sonra bu ECB (Avrupa Merkez Bankası) bir sonraki toplantı etkileyebilir hakkında eğitimli bir çıkarım yapabiliriz, gelecek hafta düzenlenen, Aralık ayının ilk Perşembe günü.

Euro ile ilgili çiftleri bakarak; AVRO ve EURGBP, TÜFE sürümü bu Cuma dayanan daha yüksek bir sıkma imkanı vardır. EUR / USD paritesi aslında iki boğa desenleri (ya da en azından potansiyel boğa desenleri) şimdiye kadar: düşen bir kama ve bir çift dip oluşturuyor. Ancak, bu ikisi de henüz tamamlanmış değildir. Düşen kama 2-4 trend çizgisi henüz kırılmadı ve çift dip, W desen için ense hala sağlam. İki kırık sonra desenleri için ölçülen hareket olarak kabul edilebilir diyebiliriz. 1.2530 seviyesinde bir mola AVRO kurtarma için 1.2650-1.2700 bölgesine umut demek anlamına gelir.

Bu TÜFE verileri ve piyasa yorumlayacak bağlıdır, bu yüzden burada en iyi oyunu olabilir dikkatli olmak.

Hafta/ay ticaret bu son için başka bir risk ile ilgili bir olay bu hafta sonu gerçekleşecek olan OPEC toplantısı. Petrol fiyatları büyük ölçüde emtia para birimleri etkisi, CAD (Kanada Doları) yani gerekmektedir. CAD çifti o toplantıda ne dayalı bir sürü hareket etmeliyiz.

Tüm yukarıda Şükran Günü burada olmasına rağmen para tüccarları için tatil anlamına geliyor.

Ben onaylı Forex ve İkili Seçenekleri broker bizim herhangi bir para ticaret yapabilirsiniz unutmayın.

İlginizi Çekebilir: