Aussie Zayıf Zayıf Büyüme üzerinde Ev Kredileri Döner

 
ABD Fed tarafından zam karışık ekonomik veriler ve güvercinimsi oranı son bir ay için zayıf Dolar tuttu. İronik olarak, emtia fiyatlarındaki keskin düşüşe rağmen, Avustralya Doları ABD doları karşısında ralli başardı. Ancak, şu anda 0.7610 ticareti olan AVUSTRALYA çifti, aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı yönlü bir dönüş bekliyoruz.

Federal Rezerv bir rapora göre, ABD tüketici borçlanma ile 18.4 milyar $yükselmiştir, ve 14 milyar dolarlık ekonomistlerin beklentisini aştı. Altı ay içinde (kredi kartı dahil) borçlanma hızlı ayak oldu. Ayrıca, 8.2 milyar dolar Nisan kazancı ve ekonomik durumu için 12.9 milyar $revize edildi. Tüketici harcamaları ABD'de ekonomik aktivitenin yüzde 70'ini oluşturuyor.

Olmayan çiftlik bordrolarının 222,000 Haziran atladı, geçen ay 152,000 bir artış ile, ve 179.000 işleri konsensüs tahmine göre yukarıda hatırlanacağı. Tüketici harcamaları ve iyimser istihdam verileri artış 2017 sonuna kadar başka bir Fed faiz artışı ihtimali artmıştır. ABD ekonomisinin konsolide ve önümüzdeki aylarda artıracak ekonomistler çoğunluğu inanıyor. Aksine, küresel yatırım araştırma firmaları Aussie kötümser bir görünümü var.

Morgan Stanley yükselen ABD tahvil getirileri bazında, Dolar karşısında Aussie satmak için Müşteri tavsiye etti. Avustralya Doları ABD tahvil getirileri ile ters bir ilişki paylaşır. Morgan Stanley analistleri, Alman tahvili getirileri artış Dolar için ABD Hazine verimleri üzerinde bir dalgalanma etkisi ve bir destek oluşturmak olduğunu belirtmiştir. Ayrıca, RBA ve RBNZ engelleme, tüm gelişmiş ülkelerin Merkez bankacıları Şahin döndü. Avustralya Merkez Bankası, ancak son zamanlarda %1.5 at kriter oranını korudu ve daha fazla veya daha az tarafsız bir açıklama yayınladı.

Dün, Avustralya İstatistik Bürosu %1,5 oranında artış piyasa beklentisi ile karşılaştırıldığında-o-Mayıs ayında ev kredileri m artış, sadece %1 m bildirdi. Böylece, RBA daha Şahin duruşu ve yumuşak ekonomik veriler, Dolar karşısında Aussie zayıf dönüş bekleniyor.

Çifti 0.7660 direniş karşısında inmeye başladı. AVUSTRALYA çifti zayıflığı da azalan Williams’ Yüzde Aralığı göstergesi ile gösterilir. Böylece, bir düşüş AVUSTRALYA çifti bekleniyor. Kötü tarafı, bir sonraki büyük destek 0.7450 almaktadır.

Kısa pozisyon ABD tarafından 0.7630 yakın döviz piyasasında açılabilir. Kayıpları sınırlamak için, 0.7760 yukarıda bir kayıp durdurma siparişi ederiz. Eğer parite reddederse, tahmini olarak, 0.7450 yakın karımız kitap yapardık.

Benzer şekilde, ikili pazar, opsiyon yatırım imkanı bakabiliriz. Yalnızca 20 Temmuz yakın seçenek son kullanma tarihi varsa ticaret giriyoruz. Ayrıca, yatırım için, AVUSTRALYA çifti 0.7630 yakın ticaret olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: