Baskınlık Endeksi 61 Son%Dalgalanmaları olarak Bitcoin bir engelle karşı karşıya

 
Bu hafta başlarında, kripto para birimi Kral Bitcoin 7.500 $işareti üzerinde meydana geldi sonra ilk kez yırttı. Ayrıca, aynı zamanda 200 milyar dolar yüksek bir kripto para birimi piyasa değeri itti. Yatırımcılar hangi şeyler crypto arenada gelişmekte olan şekilde hakkında çok mutlu olsa da, yatırım danışmanları ve ekonomistlerin dikkatli bir not geldi. Bitcoin herhangi bir zamanda patlamış bir balon olduğunu çoğu analist inanıyor. Bitcoin olarak bu argüman satın almayın olsak da temelde hemen hemen hiçbir ücret ödemeden para hızlı aktarımına olanak tanıyan farklı bir teknoloji, hala, hangi Bitcoin son birkaç seans içinde takdir etmiş bir şekilde yakından incelenmesi gereken bir şey. BTCUSD keskin bir artış olacak Ekim 25 raporumuzda belirtmiştik unutmayın. Ayrıca niyetimiz uzun $c2+ düzeyleri gitmek bahsetmiştik. Demek ki, bir hafta içinde neredeyse %50 kar üzerinde oturuyoruz. Zaman kitap kar geldi inanıyoruz. Altında temin edilen bilgiler temelinde, BTCUSD çifti kısa vadeli bir düzeltme bekliyoruz.

Fiyat keskin artış kripto para piyasalarına katkıda piyasa değerine oranını belirtmek için kullanılan Bitcoin baskınlık Endeksi – bir ölçü – %61 yukarıda arttığını bir kez daha sağlamıştır. 2017 Mart öncesi %90 civarında olan Bitcoin baskınlık Endeksi, %60 altına düşmüş, diğer altcoins popülerlik artış şu vardı. Bitcoin popülerlik canlanması için ana nedenlerinden biri, dünyanın en büyük türev borsalarının CME ve CBOE duyurusu, iki, bu yıl sonuna kadar Bitcoin gelecekteki değişimleri başlatmaktır. Geleneksel finansal kurumların Bitcoin için talep arttı.

Özellikle, LedgerX şimdilik sadece CFTC düzenlenmiş organizasyonu sunan Bitcoin ve diğer cypto para var. CME ve CBOE tarafından Bitcoin ve diğer kripto para birimi türev sözleşmeler piyasaya Bitcoin için bir tanıma olarak hareket ve kurumsal oyuncuların giriş popülaritesi nedeniyle daha da artacak.

Ancak, Bitcoin baskınlık Endeksi %90 ulaşacak bir durum tahmin etmiyoruz. Ethereum, Bitcoin Nakit, Ripple para ve diğer bazı altcoins talebi farklı amaçlara hizmet etmek için inşa edilmiş olarak artıyor. Böylece, Bitcoin %70 %60 gelecek arasında ve hakimiyet bir dizin olabilir. Mevcut fiyat bir düzeltme beklediğini açıkça belirtir.

Teknik olarak, BTCUSD çifti C5-00'da direnç karşı karşıya. SİNYAL göstergesi sıfır düzeyine doğru azalıyor. Böylece, daha derin bir fiyat düzeltme bekleyebiliriz.

Kısa pozisyon şu anda uygun görünüyor. 7100 yakın kısa pozisyon açmak için, 7400 yukarıda bir kaybı durdurma emri ile istiyoruz. Eğer çift olarak beklenen reddederse, performans yakın karımız kitap olacak.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: