İlaç Devi Novartis Boğa ediyoruz

 
(VTX:NOVN) A. ş'nin iştirakleri en büyük İsviçreli ilaç firmalarından biri form olan bir holding şirketidir. Tüm dünyada etkinlikler ve genel olarak hastalar için çözümler sunar. İş faaliyetleri üç ana bölüm (göz bakımı): Sandoz (jenerik), Alcon ayrılır ve İlaç Novartis vardır. Bunların hepsi merkezi bir hizmet grubundan düzenlenir ve form Biyomedikal Araştırma A. Ş.

Novartis Avrupa'da güçlü bir ayak izi var ve BİZE, ancak gelecek yıllarda, odak, gelişmekte olan piyasalardaki varlığını genişletmeye olacak. Bu Asya, Afrika ve Latin Amerika'da büyüme odaklanmak anlamına gelecektir. Hızlı bu bölgelerde yüksek kalitede ilaç ve sağlık kaynaklarına ulaşmak için büyüyen bir talep olmasıdır.

Şirket, prensip olarak, ABD'de rüşvet ciddi iddialar üzerinden ceza ödemek amacıyla ödeme 390 milyon $kabul etti. Bu Komisyon kendi ilaç satışlarını zorlamaya tıp uzmanları incentivise için kullanılmıştır. Bu gayet önemli olmakla birlikte, Adalet Bakanlığı'nın bir yerleşim yeri olarak arayan 3.35 milyar dolar olduğu kabul edilmelidir, bu nedenle zarar çok daha fazla olabilirdi.

En son Kazanç Raporu sonucu hayal kırıklığı olsa da, Novartis eğer hisse senetlerini bakarsanız o kadar da kötü yapmıyor. (İsviçre Frangı) CHF bahsediyoruz özellikle dikkate alarak, çoğunlukla güvenli olarak satın alınan bir para birimi dünya sorunları dengelemek için para yok.

CHF hakkında konuşan (İsviçre Ulusal Bankası) SNB negatif faiz oranları ile “dünya çapında birçok Merkez bankalarından biri olduğunu belirtilmelidir. Diğer bir deyişle, Eğer bir kişi ya da kurum CHF fonlarını tutuyorsa ve bir İsviçre Bankasına, bu “ayrıcalık” için ekstra bir faiz ödemek zorunda kalacaklar. Bu kez bir merkez bankası negatif oranı topraklarına gider gibi modern ekonomi için yeni bir kavram olarak kabul edilebilir, bu alana büyük ihtimalle gerçekleşmesi ve daha da dips geçti.

Bir İsviçre şirketi olarak, Novartis SNB para politikası gelen hem avantajları hem de sorunları bulunmaktadır. Göz bakımı bölümü Avrupa'da çeşitlendirme nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri'nde olduğundan NVS SNB sorunları azaltmak için gayret edeceğini düşünüyorum. Daha fazla ve daha fazla ilaç ve yüksek kaliteli sağlık bakım sistemleri için gerekliliğini artırır Bu yaşlanan nüfus ekleyin ve Novartis gibi bir şirket için olumlu bir trend olacak.

Mevcut 89 CHF/share seviyesi 100 CHF düzeyinde Olası çift üst sonra gelir ve çift top bu tür ölçülen hareket henüz bitmiş değil. Bu boğa bir işareti olarak piyasaya üst üste ikinci kez 100 seviyesi için çalıştı, ancak, ilginç. Bir ay son kullanma tarihi 85-86 CHF seviyesinden bir arama seçeneği tercih ediyorum.

İlginizi Çekebilir: