6 Ağustos Önde gelen Cryptocurrency Hikayeleri 2018

Aşağıda belirttiğimiz hangi cryptocurrency pazarında büyük bir olumlu gelişmeye rağmen, cryptocurrencies bir kez daha kırmızı içine düşmüş. Olarak Ethereum olan (yaratıcı) Vitalik Buterin haklı olarak kitle benimsenmesi cryptos fiyatı pompaladığını tek yol olduğunu söyledi. Bitcoin Etf piyasaya iyi bir şey iken, kripto sektörü üzerinde durulması çok fazla zaman harcamak gerekmez. Son birkaç gündür manşetleri işgal eden büyük hikayeler bir göz atalım.

(Fabrika) İNGİLTERE Finansal Davranış Kurumu ve Barclays bankacılık destek e-para bir lisans aldı Coinbase, Pound mevduat İNGİLTERE'DE müşteriler için etkin duyurdu. Bu tesisin ilanından önce, kripto satın almak için Coinbase İNGİLTERE müşterileri için birkaç gün sürdü, avro önceden kilo dönüştürmek zorunda. Ayrıca, Coinbase üç iş günü genellikle birkaç saniye için banka müşterileri arasında ödeme sürelerini azaltmak için ‘daha Hızlı Ödeme Sistemi’ – bir girişimi desteklemeye başladı.

Boerse Stuttgart, Almanya'nın ikinci büyük Menkul Kıymetler Borsası, ICO bir platform inşa ediyor. Platform uç altyapı-” cryptocurrencies için “bir son oluşturmak için daha büyük planının bir parçasıdır. ICO platformu şeffaflık ile karakterize standart bir ortamda token satış sağlayacaktır. Platformu da cryptocurrencies ticareti kolaylaştıracaktır. Ayrıca, borsa da saklama çözümleri sunmayı planlıyor.

Bitcoin dolar yerine yeteneğine sahip kripto-camia iddia ediyor. UBS böyle bir senaryo olasılığını belirlemek için bir çalışma yaptık. Yatırım bankacılığı devi Bitcoin yalnızca değeri 213 bin dolar fiyat ulaşırsa BİZE para birimini değiştirmek mümkün olacağı sonucuna varmıştır. Raporda ayrıca 1 milyon dolarlık bir değerleme vurmak Bitcoin yeteneği hakkında şüphe uyandırmaktadır. Bitcoin ABD doları için bir rakip olarak kabul edilmesi için ölçülebilirlik sorunu çözmesi gerektiğini UBS Devletleri.

Geçen yıl, Walmart blockchain teknolojisine dayalı patent uygulamaları bir dizi dava açtı. Bu paketi teslim Sistemleri, Dijital pazar yeri ve tıbbi kayıt depolama sistemleri içerir. Son zamanlarda şirket Blockchain Teknolojisinin Yönetme Akıllı Uygulamalar " başlıklı bir blockchain patent başvurusunda bulunuyor.” Patenti Akıllı Ev Aletleri, insansız hava aracı teslim paketler ve akıllı bir ev almak için bir platform da dahil olmak üzere yönetmek için bir sistem anlatılmaktadır. Sistem Çok bir ekosistem desteklemek için blockchain sunucu ağı kullanır. Kamu ve özel anahtarları bir arada güvenli bir şekilde işlem verileri şifrelemek için kullanılır.

İlk paragrafta belirtildiği gibi altı değişim teknoloji devi Microsoft ve operatör Intercontinental Exchange ile birlikte kahve zinciri Starbucks en büyük, tamamen düzenlenmiş cryptocurrency exchange Bakkt adlı kurmaya çalıştığını son olarak, bu hafta büyük bir haber. Platformun Kasım ayında hayata geçirilmesi planlanmaktadır. Ayrıca kurumsal yatırımcılar için son derece güvenli bir velayet hizmeti sağlayacak. Zaten dijital ödemeler teşvik bir lider olan Starbucks, cryptocurrency ile ödeme için müşterilerine milyonlarca teşvik edecektir. Sonuçta, üçlü Bitcoin ile akıllı telefon ödeme ile kredi kartı sistemini değiştirmeyi planlıyor.

 

Bitcoin Nakit

Tam bir yıl önce (BTC) Bitcoin (SERMAYE) Bitcoin Para yaratılması ile sonuçlanan sabit bir çatal maruz kalmıştı. Öncelikle bazı Bitcoin topluluk üyelerinin etkisi erken Ocak içine gelen SegWit, üzerinde çalışmaya başlamıştı çünkü piyasaya tartışmalı bir konu oldu. Bu işlem maliyetleri hızlı bir düşüş yol açar. Ancak, geliştiriciler bir grup önde gitti ve sabit çatal uygulanan, Bitcoin Nakit oluşturulmasını sağlar. Özellikle, blok boyutu 1 MB 8 MB yükseltilmiştir.

Birinci yıldönümünde, (SERMAYE) Bitcoin Nakit 687,000 paralar işlem hacmi gördü, 490 kaydı, 000 işlemler Bitcoin ile 2017 Aralık ayında daha 197,000 neredeyse hareketleri daha fazla. Daha fazla bilgi edinin.

 

Adl Bizim

Ripple. Dalgalanma, hangi bakan üç dava yatırımcılar, bizim seçim varlığa ticarette döviz piyasası gibi kripto olduğu hareket net bir alçalan trend çizgisi. Ayrıca, Williams yüzde aralığı göstergesi ayı diliminde. Bu nedenle, daha derin bir düşüş bekleniyor.

Kısa 0.42 yakın giderek muhtemel düşüş ticaret, 53 yukarıdaki zarar Durdur emri ile istiyoruz. Pozisyon açtıktan sonra, kitap kar 0.30 yakın bir sipariş vermek istiyoruz.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Dash. Özel odaklı cryptocurrency Çizgi çevirdi son derece zayıf grafiği. Bu cryptocurrency aşağıdaki resimde görüldüğü gibi alçalan kanal devam ediyor. Ayrıca Bkz. have a histogram negatif bölgede uzatır. Bu nedenle, DASHUSD çifti daha düşüş bekliyoruz.

Düşüş kazanmak için, ikili bir komisyoncu tarafından sunulan bir opsiyon yatırım yapmayı planlıyoruz. Sözleşme bir hafta süreyle geçerli olmalıdır ve DASHUSD çifti $205 yakın büyük cryptocurrency borsalarda işlem olması yatırım için ön şartlar vardır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: