GE Olarak Citigroup Öngörüyor Anlamlı Dönüş

 

Hisselerin General Electric (NYSE: GE) vardır takdir için son iki işlem seansından sonra Diğer analist Andrew Kaplowitz'i verilen bir iyimser rapor hakkında şirketin geleceği ise yineledi onun “satın al” dedik. Özellikle, Kaplowitz'i olumlu GE Harry Markopolos 38 milyar dolar muhasebe dolandırıcılık şirket sanığın ihbarcı adli muhasebeci sonra ve konuşmaya üst üste üçüncü analisti.

GE ters umutları hakkında iyimser olduğunu kaplowitz'i, GE CEO'SU Larry Culp ile bir toplantı sonrasında açıkladı. GE hala tamamen risk olduğunu kabul etmekle birlikte olan 54 $0,55 dolar aralığında 1 milyar artı eksi $endüstri serbest nakit akışı GE'NİN kısa vadeli hedefler ve EPS ulaşılabilir, Kaplowitz'i kaydetti.

Şirketin temel amacı bilanço riskleri en aza indirmek ve işini kolaylaştırmak olduğunu analist dikkat çekiyor. Yatırımcılar GE tarafından bu hedeflere ulaşmada kaydedilen ilerlemeyi baltalıyor, devam eden ABD-Çin Ticaret Savaşı konusundaki endişeler rağmen olabileceğine inanıyor. Kaplowitz'i ana iş alanında iyileştirmeler vurgulanan, iyi şirket yönetimi odaklanmak ek olarak.

Bir not müşterilerine, Kaplowitz'i dedi “Uzun vadeli, GE pist için iyileştirme sonuçlarında 2020 ve ötesinde olabilir daha önemli daha sanırım bazı yatırımcılar takdir verilen ne görünür olmak için artan bir odak temel değişimler operasyonel ve yönetim uygulamaları olabilir sürücü daha iyi ve daha tutarlı sonuçlar zaman içinde.”

Bu hafta başlarında, iki analistler uzakta muhasebe dolandırıcılık endüstri devi suçlayarak Markopolos tarafından orta-Ağustos raporu fırçaladı. Onun 175 sayfalık belge, Markopolos uyardı yatırımcıların muhasebe dolandırıcılık “tan büyük Enron ve WorldCom birlikte.” Ancak Deutsche Bank analisti Nicole DeBlase ve Wolfe Araştırma analisti Nigel Coe iddiaları reddetti. DeBlase yayınlanan bir yazıda bu Markopolos rapor değil, ikna edici ve “kötü gerekçeli.” Coe belirtilen raporda, “işaretleri apogee olan GE ayı durumda.” Bir kez daha sonra geçiyor uzun vadeli bakım sigortası rezervlerinin GE, Coe olduğuna ikna olduğunu “rezervleri olan köklü ve kesinlikle sahte.” Kısacası, her iki analist de var kesin olarak belirtti Markopolos bildirmiyor ikna herhangi bir nakit dengesi veya sigorta rezerv dolandırıcılık.

Ayrıca, Salı günü, DHR (31) Danaher Corporation GE biopharma iş ele Fonu sunan 6.25 milyar €kıdemli notlar fiyatlı. Danaher tarafından GE biopharma iş edinme herhangi bir şüphe olmayan Gordon Haskett analist John İnç gerektirdiğini belirtti. Ben GE hissesi için boğa bir katalizör olarak algılanmamalı ancak, o uyardı.

Haskett dedi, “GE gibi pop herhangi bir başlık değil sağlıklı bir ticaret şekli. Anlaşma asla söz konusu olmamıştır, bence – Danaher-piyasanın altında bir değerleme için BioPharma satın alıyor.”

Dolandırıcılık suçlamaları görevden alınmasını GE hissesi için potansiyel bir çıkıntı olumsuzlar. Danaher haberler de olumlu. Yönetim bu iyimser hava birden çok kazanç özlüyor ve rehberlik keser gören yatırımcıları yatıştırmak için muhtemeldir. Sonuç olarak, hisse senedi kısa vadede boğa kalmasını bekleyebilirsiniz.

Teknik olarak, hisse senedi 8 seviyelerinde destek buldu. Chaikin para akım göstergesi de pozitif bölgede. Sonuç olarak, hisse senedi daha kısa vadede takdir etmesini bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: