Brexit Sorunu, Zayıf İnşaat Veri Tutar Pound Ayı

 

Hiç bir anlaşma Brexit karşı olan İNGİLİZ milletvekilleri Avam kamarası'nda Brexit engellemek için hazırlanıyor gibi sterlin dün anahtar rakipleri, Dolar da dahil olmak üzere, karşı reddetti. Ayrıca, ekonomik verilerin olumsuz etkisi de kilo aşağı doğru çekiyor. Bu kilo kazançlarının bir kısmını kazanmış olsa bile, hala zayıf ve uçucu kalır. Son 24 saat içinde, 1 üç ABD doları karşısında 1.1958 yılın en düşük düştü, 1.2174 bir yüksek.

İNGİLTERE, muhalefet partisi Milletvekilleri ve pro-Muhafazakarların Parlamento yaz tatilinden sonra toplanır, anlaşma Brexit bir blok için bir yasa tasarısı tablo niyetinde kalır. Tasarıyı bugün oylamaya gitmesi bekleniyor. Eğer yasalar yoluyla giderse, o zaman hükümet bir anlaşma 31 Ekim tarihinden önce AB ile sağlanamadığı takdirde üç ay Brexit tarihini ertelemek zorunda kalacak. Böyle bir senaryoyu önlemek için, Başbakan Boris Johnson 14 Ekim'de genel seçim çağrısı yapmaya karar verdi.

Hiç bir anlaşma Brexit korkusu pound holdings dinlenmek için yatırımcılar ve spekülatörler itilmiş olsa da, ekonomik veri selloff ağırlaştırılmış.

İşletmelerin sabit on yıldan uzun süredir en düşük seviyesine düşürülmüş olan yeni iş elde etmek için bulundu gibi İNGİLTERE'DE inşaat sektörü üst üste dördüncü ay için Ağustos ayında sözleşmeli İHS PMI verileri belirtti. Bu iş iyimserlik bir on yıl daha düşük düşmesi neden oldu.

İHS PMI/CIPS İNGİLTERE'DE İnşaat Toplam Aktivite Endeksi 45 45.30 Temmuz ayında gerçekleşti. Ekonomistler 45.90 küçük bir artış bekliyordu.

Raporda açıklanan nedenle, düşük performansı İNGİLTERE inşaat sektörü: “Ağustos verileri işaret için bir kayıp momentum İNGİLTERE'DE inşaat sektörü, led tarafından keskin düşüş yeni iş beri Mart 2009.”

50 altında bir okuma inşaat sektöründe daralma anlamına gelir. Ters 2020 yılına kadar beklenen, eğer Brexit sorunu dostane bir şekilde çözülünce bile Tedarik ve Tedarik Chartered Enstitüsü için Duncan Brock, bir sözcüsü söyledi. “Gerçek şudur, eğer bir canlanma güven ve sel Yeni Siparişler dönme inşaat sektöründe gelecek hafta, pek öyle büyük tanker dönüm dock, orada küçük bir oda için sektöre geliştirmek son çeyrek yıl. Eylül verilerine cesaret kırıcı daha olasıdır.”

Başka bir ekonomik veri açıklaması (BRC) İngiliz Perakende Konsorsiyumu yıllık toplam satış büyüme sıfır Ağustos ayında azaldı, %0.3 büyüme Temmuz ayında yayınlanan ile karşılaştırıldığında belirtti. Bu rakamlar da dahil olmak üzere, son bir yıl içinde satışların ortalama büyüme oranı %0.4, premium zincirleri ve süpermarketler bir dernek olan BRC, veri toplama 1995 yılından beri en düşük seviyeye düşmüştür. -İçin-gibi perakende satış gibi-o-y Ağustos ayında %0.5 y azaldığı BRC de ortaya çıkardı.

BRC Genel Müdürü Helen Dickinson şunları söyledi: “Daha fazla ekonomik ve siyasi belirsizlik vardır azalmasını tüketici talebi. Yaz hava gıda satış için küçük bir destek verirken, bu gıda dışı satışlarda bir düşüş tarafından iptal edildi.”

Perakende pazarında düz satış korumak için mücadele olduğunu KPMG Paul Martin, İNGİLTERE Perakende Ortağı gerektirdiğini belirtti. Martin söyledi: “Ağustos ispat için başka bir hayal kırıklığı ay boyunca perakende ile benzer satışlar %0.5 ve toplam satış düz astar sıfır. Perakende pazarının büyük çabalar korunması, büyüme değil, bu olumsuz ve belirsiz ortamda odaklanmış olmak olduğu açık.”

Siyasi belirsizlik ve zayıf ekonomik veriler sterlinin zayıf kısa vadede devam bekleniyor.

Teknik olarak, USD/CHF çifti 1.2180 destek kırıldı. Bir sonraki büyük destek sadece 1.1900 yakınlarındaki bekleniyor. Ayrıca, hareketli ortalama osilatörü negatif bir okuma yapıyor. Sonuç olarak, YTL/USD kısa vadede hareket bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: