SAP yıl Microsoft İle Ortaklık Bulut 3 açıkladı.

 

Microsoft ile üç yıllık bir anlaşma içine kurumsal müşterilerin uzun listesini buluta iş faaliyetlerini hareket yardımcı olmak için girmişti ki DE (NASDAQ: SAP, XETRA: SAP), kurumsal yazılım geliştirici SAP SE Pazartesi söyledi. Anlaşma bağlantılı imkanı uzaktan Enterprise'ın SAP geleneksel fiziksel konumu değişen, karmaşıklığı giderir. Haber takibi, stok neredeyse düz $131.80 kapalı.

Göre Jennifer Morgan, Co-CEO'su, ortaklık, dublaj “Kucaklamak” etkinleştirin müşterilere yürütmek operasyonları ile bağlantılı uzak sunucuları tarafından desteklenen amiral gemisi SAP S/4HANA veritabanı. Ürün, Microsoft'tan dağıtım kanalları üzerinden sunduğu olacağını Morgan edilmiştir. “Biz birlikte SAP bulut platform hizmetleri için Müşteri Destek etrafında uzantısı, bütünleşme ve orkestrasyon SAP sistemleri.”

İlginçtir, ortaklık uzun süredir CEO'SU Bill McDermott Jennifer Morgan için yol vermek için ilişkilendirmek CEO'SU Christian Klein ile birlikte istifa ettikten sonra ortaya çıkmıştır. Özellikle, Bayan Morgan (mavi varan chip işletmelerde yapılan) Almanya'da DAX Endeksi bir kurucu olan bir şirketin CEO'SU olmak için ilk kadın oldu.

Alır-Almanya merkezli SAP, üçüncü çeyrek sonuçlarını 500 S/4 Hana müşterileri imzalamıştı ve şimdi bulut ile KKP (kurumsal kaynak o y, %25 platform, artış-planlama)-y baz alınarak 12 bin üzerinde müşteriye sahip olduğunu iddia bildirdi. Üçüncü çeyrekte, ek S/4 Hana müşterilerin yaklaşık %40 SAP yeni müşteriler vardı.

3. çeyrek 2019 yılında çift yeni bulut emir destekli SAP olan ortaklık, bağlantılı imkanı uzaktan SAP üzerinde geleneksel öncül çözüm geçişte karmaşıklığı giderir. Şirket ayrıca, Amazon Web Services ve Google ile çalışma ilişkisine sahip olsa bile, işbirliği ve Microsoft Azure bulut birimi ile SAP var olan güçlü bağı kuvvetlendirir.

Microsoft ile en son anlaşma benimsenmesi hızlandırmak için bekleniyor, SAP olarak başına. Şirket dedi, “Bu ortaklık, hem hızlandırmak ve basitleştirmek müşteri geçiş için S/4 Hana Microsoft Azure.”

Anlaşmanın bir parçası olarak, Microsoft Azure Bulut Platformu SAP paralel bileşenlerinin satmak istiyor. Ürün işletmenin fiziksel konumdan kamu bulut SAP ve SAP S/4 Hana müşterileri geçişi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır SAP belirtti.

Ortaklık, müşteriler bulut geçiş için kolay ve maliyet etkin hale geleceğini SAP Jennifer Morgan, co-CEO'su gerektirdiğini belirtti. Jennifer Morgan dedi, “Bu ortaklığın tüm ilgili karmaşıklığı azaltır ve maliyetleri en aza indirmek için müşteri olarak onlar taşımak için SAP S/4 Hana bulut. Birlikte SAP gücünü getirmek ve Microsoft iki endüstri liderleri ile çalışma güvencesi ile müşteriler sağlar, böylece güvenle ve verimli bir şekilde akıllı işletmeler haline geçiş yapabilirler.”

Ortaklık, iki şirket arasındaki mevcut ilişkiyi derinleştiren Judson Althoff, Başkan Yardımcısı, dünya çapında ticari işletme, Microsoft durum söz konusu. “SAP kararına seçin Microsoft Azure olarak tercih edilen ortak derinleşir ilişki arasında bizim iki şirket bir şekilde farklılaşmış ve sinyaller bir paylaşım için teşvik büyüme bulut ekosistem.”

-Pedal yumuşak yerel bulut aracı SAP bulut brüt marj gelişiminde önemli faktörlerden biri haline gelmiştir. Üçüncü çeyrekte, brüt marjları %5,4 %69 artış, %75 2023 karşı hedef.

Şirket, 11 Ekim'de ön üçüncü çeyrek sonuçlarını açıkladı. Dün, şirketin ilk sonuçlar doğrultusunda, kesin sonuçları yayınlandı.

3. çeyrek 2019 yılında, SAP €6.8 milyar gelir gönderildi, o, y, 13% yukarı-y olarak. Segment-bilge, bulut ve yazılım gelirleri %12 y-o-y 5.6 milyar Euro'ya yükseldi. Bulut iş son çeyreğinde geliri 1,8 milyar avro gelir bildirdi.

Yeni bulut rezervasyonlarda %39 572 milyon euro büyüdü ve altyapı %51 yoksun bir hizmet olarak (IaaS) yükseldi. Analistler, Microsoft ile son işbirliği, yeni bulut siparişlerde %39 artış %18 oluşturulmuş olduğunu belirtiyorlar.

Son çeyrekte, SAP işletim kar geliri %10'luk bir artış, %15'lik bir artış açıkladı, bir-zaman ayarlamaları sonra, faaliyet karı içinde %1.7 bir büyüme ulaşmada yardımcı. Şirket yıl 2023 ile ve görünümü teyit etti.

Teknik olarak, hisse senedi sağlam bir destek görevi gören 50 günlük hareketli ortalama sekti vardır. SİNYAL göstergesinin okuma olumlu döndü. Sonuç olarak, hisse senedi kısa vadede boğa kalmasını bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: