Kivi Ekonomisinin İnfometrics Düşürür GSYİH Büyüme Tahmini

 
Yeni Zelanda doları güçlü süt fiyatları ve yüksek faiz oranları nedeniyle yılın başından bu yana Kanada Doları karşısında bir yükseliş oldu. Belirsizlik ayrıca Kanada Doları zayıf tutmuş BİZİMLE ilgili gerginlikler NAFTA kaynaklanıyor. Ancak, gün içinde altında verilen nedenlerle gelmek eğilimi tersine çevirmek için Kanada Doları bekliyoruz.

İnfometrics Yeni Zelanda için ekonomik büyüme tahminlerini düşürdü. Ekonomik tahminci büyüme itmek yönelik Hükümet politikası büyük olasılıkla kısa vadeli zorluklar yaratacağını belirtmiştir. İstatistik Teşkilatı Kivi ekonomisi %2.4 ile 2018 2 2019 yılında% büyümeye ve sırasıyla bekliyor. Bu yüzde 3 oranında bir önceki büyüme tahminleri ile karşılaştırır.

Gareth Kiernan tahminci şef İnfometrics Emek toplu taşıma ve özellikle raylı sistem projeleri dikkatini dönüm, dedi, Bu çok planlama ve tasarım geçmesi zaman alacak ... bu alanda altyapı harcamaları çok fazla olmayacak ve harcama görmeden önce birkaç yıl olacak.”

Kiernan ekonomi zaten azalmış göç nedeniyle yavaşlıyor ve bu yavaşlama son hükümet politikaları üzerindeki belirsizlik nedeniyle konut piyasasında etkileyecek beklediğini işaret etti. Göç düşmesi, nüfusun yaşlanması ve anahtar sektörler için işçi bulmakta zorluk büyüme üzerinde negatif bir etkisi olacağını analist de görüşlerini söyledi. Ayrıca, Kiernan Yeni Zelanda hükümeti, mali açıdan kısıtlı ve özgürce bu sorunları çözmek için harcamayı göze alamazdı altını çizdi.

Her üç ülkenin önümüzdeki haftalarda bir anlaşma ulaşmak için NAFTA görüşmeleri hızlandırmak olacak ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence ve Kanada Başbakanı Justin Trudeau ile bir toplantı sonrasında, Meksika Cumhurbaşkanı Enrique Pena Nieto belirtti. Meksika Cumhurbaşkanı bir anlaşma Meksika seçimlerden önce 1 Temmuz'da anlaşmaya varılabileceği konusunda iyimser olduğunu. Meksika ve Kanada ile görüşmeler ilerliyor daha önce Perşembe günü, ABD Başkanı Donald Trump doğruladı. Ancak, müzakerelerin tamamlanması için bir tarih belirlemek reddetti.

Bu arada, Cuma günü, ABD güçlerinin Suriye'deki Hava saldırıları başlatmak için İngiltere ve Fransa katıldı, Esad rejiminin siviller üzerinde kimyasal saldırıya yanıt olarak. Suriye serpinti daha fazla petrol fiyatı Yukarı itmek bekleniyor. Ayrıca, benzin fiyatlarının bu yaz 4 yıl piyasaya çıkması bekleniyor.

İHS PMI, Daniel Yergin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı tedarik yastığı gitti “dedi. Güvenlik bir yastık vardı, ve o gitti.”

Hava saldırılarının ardından, Brent ham gelecekte pazarda 73 dolar varil ticaret yüzde 7.8 yükseldi. Kanada ekonomisi son derece ham petrol fiyatlarındaki artış ile yararlanmış olacak. Yukarıda açıklanan gerçekler NZDCAD çifti Olası yönlü bir dönüş gösterir.

NZDCAD çifti resimdeki gibi inen bir üçgen oluşturmuştur. Ayrıca, stokastik göstergesi ayı diliminde. Bu nedenle, önümüzdeki hafta içinde daha derin bir düşüşe geçmesi döviz çapraz bekliyoruz.

Düşüş ticaret, kısa 0.9240 yakın NZDCAD çifti gitmek, 0.9340 yukarıda bir kaybı durdurma emri ile planlıyoruz. Kısa pozisyon karşılamak için, bir sonraki büyük desteği bulunduğu 0.9040 yakınlarında satın almak istiyoruz.

Ayrıca, aynı zamanda NZDCAD çift düşüş kar oluşturmak için bir opsiyon sözleşmesine yatırım düşünebiliriz. Uygun bir ikili komisyoncu bir opsiyon sözleşmesi satın alırken, emin parite 0.9240 yakın ticaret yapmak istiyoruz. Ayrıca, kesinlikle Sözleşmenin bitiminden 24 Nisan gibi bir tarih seçeceğiz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: