General Electric Olarak Tercih Edilen Arama Seçenekleri Boğa Üçgen Formlar

 
Bu kısa süreli son kullanma tarihi için bir orta ile arama seçenekleri ticaret var gibi geliyor (General Electric) 31:GE bugün odak varlık.

Bu borsa genel durumu ne olursa olsun sabit bir temettü ve istikrarlı kazanç sağlayan hisse senedi türüdür sözde “defansif bir hisse senedi”, bu nedenle.

Hisse senedi endeksleri bak ve son birkaç ay içinde vardı artış bakın. Ancak, GE izleyin ve küresel bölünmeler geliştirmeye devam etti.

GE düzeltici bir dalga, sözde bir üçgen oluşturuyor gibi görünüyor. Bir üçgen, sadece üçgenin tüm bacaklar için düzeltici dalgalar aramalıyız, ve bu durumda önceki çift bacak bir kombinasyonu gibi görünüyor.

Bu nedenle, Ağustos geçen yıl başlayarak, yukarıda bahsedilen üçgenin bir boğa biridir. Zaten (a,b ve c) üç dalgalar tamamladı ve şimdi d dalga geçiyor olması.

Bu hisse senedi 26-26 için gittiği dikkate böyle bir Akit, bir Üçgen içinde, en az üç dalgalar önceki asgari %50'si takip etmelidir alarak, en az direnç yolu vardır.50 alan, şimdi fiyatı ise 25$civarında payı var.

Bir kez daha, bu ticaret burada sadece bir teknik, ama temelleri göz ardı edilmemelidir.

FOMC tutanakları yarın açıklanacak ve fiyatları, Mart ayı toplantısında artacak olan Fed üyeleri işaret ederse, o zaman tüm sermaye piyasaları, en azından Amerika Birleşik Devletleri'nde, ters tepki vermeli.

Dow Jones ve S&P 500 zaten tüm zamanların en yüksek ve Fed'in böyle bir hamle sadece yangına körükle gitmek olabilir.

Piyasalar nasıl tepki vereceğini göreceğiz, ama bakış teknik açıdan GE bu nedenle bir satın alma ve son kullanma tarihi ay sonu ile arama seçenekleri oyunun adı olmalıdır.

İlginizi Çekebilir: