AVRO / Tüccarlar ECB Basın Toplantısı ve NFP Sonuçları Tahmin

2008 Ağustos ayından bu yana 110.09 – en yüksek tırmandı gibi hafta döviz tüccarlar YENİ bir vurgu vardı. Şaşırtıcı bir şekilde, hit Asya oturumu sırasında geldi. Hesaba işleri (hem özel hem de çiftlik bordrolarının bu hafta yayınlanacak olmayan) olan ABD verileri tam bir hafta içinde, çifti çoğunlukla Kuzey Amerika oturumda oldukça asyalının fazla seyahat ediyor olmasından alıyor.

AVRO / satıcılar tekrar 1.26 aşağıda çift gönderme yüzeye çıktı. Bunu yapması için bir nedeni var: bir yandan (Tüketici Fiyat Endeksi) TÜFE yine beklenenden daha düşük enflasyon gördü. Diğer taraftan, (Satın alma Yöneticileri Endeksi) PMI bugün beklenenden daha yumuşak olduğunu açıklanan rakamlara. Almanya bile 50 seviyesinin altına geriledi, koşulları durgunluk dikkat çekiyor.

PMI serbest reel ekonomiye bir bakış sunuyor, eğer bir sektör daralan veya genişleyen ise piyasa katılımcıları erken bir fikre sahip. Amacı, Avrupa Merkez Bankası'nın bir sonraki toplantısı Ekim ayının 2. Perşembe günü ne yapacağını tahmin edemiyorum.

Saat daha yüksek bir rakam bir çift, ilk sürümünden sonra revize edildi olarak TÜFE utanç verici bir yenilgi yaşadı. Eurostat değişiklik için neden olarak bir hesaplama hatası suçladı, ancak AVRO / ilk 100 pip kaybı telafi etmedi ve tüccarlar 1.26 seviyesi ile sıkışmış.

İleri hafta geçmeden, tüm gözler yarın aylık basın toplantısında, Avrupa Merkez Bankası ve Draghi olacak. Bu iki ana unsur vardır: Merkez Bankası deyimi ilk, ikinci basın temsilcileri ile soru cevap olacak.

İkinci yarı her zaman yatırımcılar ve piyasalar için bir şey üzerinde vahşi gidebilirsiniz en “şeker” dir. Güçlü hamle faiz oranları açıklandığında ilk tepkisi önemsiz olabilir.

Eğer piyasalar Draghi konuşması etrafında atlayacaktır eğer görülecektir. Eğer değilse, o zaman NFP (Tarım Dışı İstihdam Cuma günü) işinizi görecektir.

Eğer ticaret döviz çiftleri ilgileniyorsanız, bu yüzden kabul edilen İkili Seçenekleri broker hesapları da bizim herhangi biriyle yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: