Morgan Creek CEOSU Eşittir Bitcoin Hisseleri Amazon

 

Keskin bir düzeltme gördükten sonra, cryptocurrency piyasa olumlu Son 24 saat içinde döndü. (BTC) Bitcoin $8,456 ticaret için %5,9 yükseldi.74. Ancak, hala %14 geçen hafta işlem fiyatının altında olur. (ETH) Ethereum %10 yakın önce dolar 184.11 de ticaret kazanmıştır. Ripple XRP, yerel para birimi, $0.2585 düzeyde ticaret, 8.8 %24 saatte bir kazancı temsil ediyor. Son 24 saat içinde kazanan diğer büyük altcoins-$3.08, %11.2 (EOS) EOS vardır,-$20%, %16.9 (ATOM) (VB-4.80$, %7) ($233.64, %8.3) Bitcoin Nakit (HT-$normal: %7.6) Huobi, Ethereum Klasik ve Cosmos, Tron (- $0.0147, %12.5 TRX), LEO (LEO – $1,04, %0.1), (ADA-$0.0396)Cardano, %8.0$16.18 (BNB-7.1%) Binance Para, Monero (- 0.0614$, %6.7 (BAĞLANTI) tarafındaki zincir bağlantı XLM) ve$57.83 XMR, 4.1%),-$0.2726, %4,5 OKB-$72.24 (- $2.13, %2,9 OKB), Litecoin (- $57.17, %7.1 DTM), Tire (TİRE, 5.3%),-$0.9196 (XTZ, %6.7)Tezos, ZERRE (ZERRE), Yıldız-$1.81, %5.8.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Venezuela Merkez Bankası rezerv para olarak çikarilarak Bitcoin ve Eter düşünüyor

Venezuela Merkez Bankası şu anda (ETH) rezerv para olarak Bitcoin (BTC) ve Eter yapma seçeneği bakıyor. Bu bağlamda, Merkez Bankası planın artıları, eksileri ve fizibilite okuyor. Petrol ve gaz işletme çalıştırmak Petroleos de Venezuela SA (PSDV), devlet, seçeneği keşfetmek için merkez bankası çağırdı, sonra devlet enerji şirketi Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, mevcut hükümete karşı ABD ambargo nedeniyle global müşterilerden ödeme almakta zorluklarla karşı karşıya başladı tükendi.

Bu PSDV Venezuela Merkez Bankası Bitcoin ve Eter taşımak ve cryptos içinde tedarikçileri yerleşmek için merkez bankası kuvvet planlıyor. Küresel mali sistemin inzivaya hakim, Venezuela Merkez Bankası, 3 milyar 7.90 $düşük on yıl olan ülkenin küresel rezerv, cryptocurrencies içinde yer alacak stratejileri araştırmaktadır.

 

Özel sektör girişimleri

Bayer Crop Science ile karınca Mali katılır blockchain bir çözüm oluşturmak için

Alipay faaliyet gösteren karınca Mali, Monsanto sahibi ilaç devi Bayer Crop Science, gıda ve bitki sektörü için blockchain bir çözüm geliştirmek için işbirliği yapıyor. Bayer için 63 milyar $2018 yılında Monsanto aldı.

İki işletmeler izleme özellikleri ve netliğini artırmak için bir çözüm oluşturmak için bir niyet mektubu imzaladılar. Girişim Hangzhou, Çin'de Apsara Toplantısında ortaya çıktı.

Çapraz blockchain uyumluluk, kurallar ve blockchain uygulamalar üzerinde çalışmak amacı bu karınca Mali da kamuoyuna duyurdu. Şirketin Blockchain olarak (Patron) Hizmet ürünü sunan ve aynı zamanda kendi platformuna Hyperledger kumaş sırt ve.

Bir Karınca Mali temsilcisi iyi resimli kapsamında girişimi: “[amacı ortaklık için] oluşturmak kapsamlı, blockchain-tabanlı çözümler getirmek için tasarlanmış ve daha fazla şeffaflık için geliştirmek, gıda güvenliği ve verimliliği tarımsal tedarik zincirleri.”

 

Ripple nu anlattı araçlar oluşturmak için Ağ Logoları alıyor

Gerçek zamanlı brüt takas sistemi tabanlı bir blockchain-kolaylaştıran dalgalanma, Logo, Ağ, ödeme işlemleri bir platform satın, merkezi olmayan mali (nu anlattı) araçları inşa etmek amacıyla vardır.

Ripple yatırım bölümü Xpring Logolar üzerinden ölçülebilirlik ve çabukluk üzerinde duruldu ödeme platformu Ağ tabanlı, dağıtılmış bir defter almış.

Takıma destek Logoları XRP yararlanmak için ayarlanmış nu anlattı bir sistem çalışacak. Satın alma ile, Logolar kurucusu ve CEO'SU Michael Zochowski da nu anlattı araçlar başkanlık edecek ve ilişkileri oluşturmak.

İlgili proje, Zochowski söyledi: “Biz bekliyoruz bizim takımı çalışmaları çeşitli projelerde tüm düzeyleri Xpring platformu ile bir özel odaklanmak sağlayan bir geniş nu anlattı uygulamaları. Ödemeler ve finansın geleceği blockchain ve Ademi yatıyor şiddetle inanmaya devam ediyoruz.”

 

Animoca Brands Corporation Ltd. Dorna Sports S. L. ile el katıldı

Animoca Brands Corporation Limited, blockchain ve yapay zeka firması, bir blockchain çalışan MotoGP menajerlik oyunu inşa etmek için spor yönetiminin firması Dorna Sports S. L. ile bir işbirliği içine girdi. Son zamanlarda, Animoca Brands başarıyla Goldman Sachs Asya Pasifik kurucu Başkanı olmasının yanı sıra AP Sermaye Kuran Musa Tang dahil yatırımcı bir grup, 1 milyon (~$677,600) dolarlık Bir fon kaldırdı. Enterprise manager oyunu geliştirmek için fonların bir kısmını bir kenara planlıyor. Animoca Brands gelecek yıl MotoGP yarış sezonunda oyun başlatmayı planlıyor.

“Animoca Brands doğrudan çekirdek oyun ile bağlantılı Koleksiyon bir seçim oluşacaktır bu MotoGP fikri mülkiyet dayalı “yönetici” tarzı bir oyun üretecek; Yöneticisi Oyun akıllı sözleşmeler gelişmiş kullanıcılar, satın almak, toplamak, görünüm, kullanım ve aktarım oyun parçası olacak Koleksiyon etkinleştirmek için blockchain teknolojileri ve özel yararlanmak olacaktır.”

Şirket ayrıca, çoklu platformlar, PC, mobil cihazlar, web ve oyun konsolları da dahil olmak üzere oyun piyasaya sunacak.

 

Muhtelif

Mark Yusko ısrar Bitcoin kazanmak kalır

(BTC) Bitcoin satın kalır ve satmak için doğru zaman olmadığını Morgan Creek Capital Management Mark Yusko, kurucusu, CEO'SU ve baş yatırım subay söyledi. Aslında, seri yatırım yöneticisi Amazon Bitcoin son on yıl geçmiş karşılaştırıldığında.

Biticoin uçucu kalabilir rağmen-o-cryptocurrency y y büyüme iyi bir satın yapar, Yusko savunuyor. Yusko dedi, “Tüm göstergeler, ağ ve network değeri artıyor; fiyat herhangi bir varlık dalgalanır.”

İşlem hacmi, ağ karma oranı ve cüzdan sayıları artan bir hızla 2019 artıyor vurguladı. Bitcoin satan Amazon hisseleri – akıllıca bir karar boşaltma gibi buna dayanarak, Yusko karar verdi.

Yusko dedi, “her yıl, dahil olmak üzere bu yıl kadar oldu bir çift haneli düşüş. Ortalama peak-to-yalak: %31, iki kez 90%. Satmak için doğru zaman ne zamandı? Asla.”

Özellikle, Fundstrat Global Advisors kurucu Tom Lee Bitcoin S&P 500 başlar yeni yüksekler yapmak bir kere yukarı doğru yörüngesini devam edeceğini yayınlanan bir yazıda var.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: