Microsoft Flipgrid Eğitim Platformu Satın Aldı

 

(Nasdaq: MİCROSOFT) yazılım sektörünün büyük kardeş Microsoft Corporation öğrenciler, videolar ve halka özel olarak paylaşmak ya da iOS ve Android cihazlar kullanarak kolaylaştıran Flipgrid, sosyal öğrenme platformu satın aldı. Özellikle, bir hafta önce, şirket Github, yazılım kodlayıcıları için bir platform kesinleştirdi. Aşağıda açıklandığı gibi, Flipgrid iyi planlanan satın okulu düzeyinde Microsoft ürünlerinin tanıtımı için daha fazla yol açabilir.

Tabanlı Redmond, Washington-şirket ileri okul düzeyinde ürünlerine halka sevdirmek için planlarını hareket etmeye devam ediyor. Yazılım devi alışkanlıklar kolay değiştirilemez tamamen farkındadır. Çocuklar yazılımı kullanmaya başladıktan sonra, Microsoft için pazara çocuklar büyüdükçe kolay projeler itmek için kolay olabilir.

Platform 20 milyon kullanıcı, anne K tüm yol (Doktora) araştırma adayları için Ön, öğretmenler ve öğrenciler de dahil olmak üzere sahiptir. Ödev bir yönetim kurulu ve sosyal ağ arasında bir yerde olan platform, 180'den fazla ülkede kullanılır. Flipgrid bu tabletler, Bilgisayarlar ve telefonlar gibi tüm cihazlar üzerinde çalışır. Düne kadar, Flipgrid bir bölge, yılda $1,000 için bir okul yılı başına yıllık eğitimci başına 65 dolar, 800 dolar şarj oldu. Aynı zamanda bir sınırlama ile ücretsiz bir plan sundu. Microsoft, ancak, okullar için Flipgrid ücretsiz sunmaya karar verdi. Buna göre, okullar ödedikleri ücretin iadesini talep edebilir. Şirket ücretsiz Office 365 sunan hatırlanacağı.

Minneapolis tabanlı Flipgrid 2015 yılında kuruldu. O zaman, o zaman Vidku olarak bilinen başlangıç şirketi, 17 gün büyüdü 17 milyon$. Phil Soran, bir seri girişimci ve Jim Leslie, teknik bir usta tarafından gidiyordu. CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak şirket Leslie ve Soran rehberi. Başlangıçta, kurumsal düzeyde bir ürün başlatmayı amaçlayan, ama Vidku fikri hurdaya ve Flipgrid olarak kendini yeni ismiyle.

Microsoft Google ve diğer ortak ağlarda Flipgrid desteklemeye devam edeceğini bildirdi. Flipgrid bağımsız bir varlık, Linkedİn benzer olarak çalışmaya devam edecek.

Kullanıcı nişan Joey Taralson olan Flipgrid VP ben Flipgrid olacak ve ben Flipgrid müşterilerine hizmet orada olacağız. “dedi.

Ücretsiz Flipgrid sunmak için Microsoft planı şirketin satış için ana faktörlerden biri olduğunu Taralson ortaya koydu.

Son beş yıl içinde ziyaret ettiği hemen her okul veya başka bir şekilde Flipgrid kullanılan eğitim Eran Megiddo, Microsoft kurumsal Başkan YARDIMCISI söyledi. Flipgrid platformu ders ile ilgili çalışmaları ile yer almak için hem öğrenciler hem de veliler teşvik eden Megiddo da övdü. Megiddo daha fazla okul Microsoft ürünleri kullanmaya başlamak gibi, şirket için daha iyi olacağını söylüyor. Bu nedenle, piyasada satın boğa bir görünüm için bekliyoruz.

Aşağıda fiyat grafikte görüldüğü gibi, hisse yükselen Üçgen formasyonu kırıldı. Yani, şimdi ab=cd formasyonu bekleyebiliriz. -Denge hacim göstergesi üzerinde artan da hissesi olası bir ralli gösterir. Muhtemel ab=cd formasyonu dayanarak, önümüzdeki günlerde 114 seviyesine ulaşmak için hissesi bekliyoruz.

Yükseliş kazanmak için, güvenilir bir ikili komisyoncu çağrı opsiyon sözleşmesi satın almayı planlıyoruz. Bu seçenek, bir hafta süreyle aktif kalır. Ayrıca, opsiyon sözleşmesine yatırım sırasında, Microsoft'un hisse senedi 100 $Nasdaq ticaret olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: