ABD NFP Denge AVRO olabilir?

Euro trading hafta başından bu yana değişmedi, ama böyle TL ve AUD diğer para birimleri fantastik az PMI rakamları ilan ediliyor ile seyahat ettim. Sanayi üretim rakamları aslında Birleşik Krallık'ta yumuşak tarafına geldi ve İngiliz Sterlini / çift agresif sattı, ama bugün PMI hizmet serbest beklediğimden daha iyi oldu. Bu İNGİLTERE ekonomisi tabanlı bir hizmet olarak YTL için daha önemli. Ancak, güçlü PMI hizmetler sonuçlarına rağmen, İngiliz Sterlini / ABD doları çifti ralli reddediyor ve bu şu anda bizim ABD dolarının gücü hakkında çok şey söylüyor.

Bizim bakış açımıza göre, haftanın en önemli olayları hala Perşembe olarak önümüzde olan ECB (Avrupa Merkez Bankası) basın toplantısı görecek ve Cuma günü Amerika Birleşik Devletleri'nde (Tarım Dışı İstihdam) tüm önemli NFP duyurular olacak. İşsizlik oranı bu Cuma sadece trendi teyit etmelidir Federal Rezerv beklentileri daha hızlı ve güçlü bir baskı damla olarak BİZİ kurtarma güçlü görünüyor.

Piyasalar iki olay için konumlandırma nasıl bakarsak, EUR / USD Draghi konuşması için bir hamle yapmadan önce bekliyor gibi görünüyor. ECB daha fazla kesme hızı veya hareket hızı hiçbir beklentileri olsa da, basın toplantısında, yılın geri kalanı için ECB niyetleri hakkında bazı ipuçları sunabilir. Basın toplantısı bitene kadar, biz tavsiye tüccarlar kimse risk almak istemiyor gibi aralıkları AVRO / ticaret için bakmak.

Amerikan doları olarak, piyasalar zaten şimdiye kadar hem ABD ve ABD doları / Kanada Doları, hafta içine yürüdü gibi güçlü bir NFP için konumlandırma vardır. İkisi de, YENİ, çoğunlukla Amerika Birleşik Devletleri ve gerçek rakamları serbest bırakılana kadar yüksekler içine ticaret çifti için genellikle istihdam verileri etkili olduğu bir döviz çiftidir.

Tüm tüccarlar bu iki olay, ekonomik takvimde vurgulamak için en önemli olaylardan bazıları gibi ticaret hafta dalgalı bir son beklemesin. Ukrayna ve Rusya arasında son “ateşkes” ve daha da oynaklık gelmek için tüm malzemeler var Ekle.

İlginizi Çekebilir: