Ethereum Güncellemeleri Eksikliği Geliştiriciler Klasik Aşağı

 
(VB) Ethereum Klasik, orijinal Ethereum zinciri, son birkaç seans içinde artmaktadır. ETCUSD çifti son iki seans içinde $15.05 yüksek vurmak için yaklaşık dört dolar kazanmıştır. Okuyucular farkında olabilir gibi, Ethereum Klasik ağının bir çatal olan Ethereum, büyük oyuncular ve çok uluslu şirketlerin geri çekilmeye başladıktan sonra muazzam 2017 yılında kazanmıştır. Ancak, güvensiz yetim bir zincir gibi algılanan Ethereum Klasik, durum böyle değildir. Böylece, VS. fiyatlarında güçlü bir artış birçok yatırımcının kaşlarını kaldırdı. Aşağıda açıklandığı gibi, takdir sayaç fiyat geri gelecek günlerde miting öncesi seviyelere gittiğini görebiliriz kitabı kar için kullanılan ya da kısa ETCUSD gitmeli.

Bithumb, Güney Kore Borsası'nda hacimleri 53.52'lik bir sıçrama ile destekli, Ethereum Klasik fiyatı sekiz hafta yüksek bu hafta başında yükseldi. Aslında, neredeyse 588.50 milyon dolarlık Ethereum Klasik Pazartesi günü el değiştirdi. Bir altcoin sadece ilgili gelişme toplumdan ilgili bir güncelleme olduğu zaman fiyat dik bir artış sonra konsolide edecek. Eğer herhangi bir güncelleme varsa, o zaman fiyat artışı pompa ve dökümü bir düzen olarak yorumlanmamalıdır. Ethereum durumunda, kalkınma toplumun bir güncelleme yok. Böylece, fiyat önümüzdeki günlerde takip etmeniz bekleyebiliriz.

Güney Kore döviz Bithumb ticaret için ETC/KRW çift sunmaya başladı bu fiyat artışı için başka bir ana nedenidir. Bu tüccarlar arasında ilgi arttı, böylece birim artışa neden oldu. ETCUSD çifti geçerli miting temel gelişmeler tarafından yönlendirilen değil, bu nedenle, açıktır.

Dolar ile ilgili olarak, son imalat dışı PMI verileri ekonomik aktivitede güçlü bir canlanma gösterir, kasırgalar Harvey ve Irma olumsuz etki şu. Ayrıca, Fed önümüzdeki ay para politikası toplantısında gösterge faiz oranı artışı bekleniyor. Son olarak, Trump hükümetin vergi reformu almak makul başarı görmeye başladı. Tüm bu faktörler ETCUSD çifti bir düşüş iyilik.

ETCUSD çifti 14.40 direniş karşısında düşüş başladı. Ortalama hareket osilatör azalıyor. Ayrıca, çifti de 50 dönem ortalamanın altında hareket eder. Böylece, ETCUSD kısa vadede düşüş bekliyoruz.

Düşüş kazanmak için, bir seçenek uygun bir ikili komisyoncu satın alınabilir. Yalnızca ETCUSD çifti 14 OTC piyasada dolar esnaf eğer gireceğiz. Son olarak, en az bir hafta için aktif kalma seçeneği tercih ediyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: