Fed doları Güçlendirir faiz Artışı Spekülasyon

 
Alberta bölgesindeki orman yangını ikinci çeyrekte Kanada ekonomisinin daralmasına neden olmuştur değil sadece, aynı zamanda finansal kurumlar 1.2 %2016 yılında ülkenin GSYİH büyüme kesmek için zorladı. Kanada Doları ve ham petrol arasındaki ilişkinin zayıflaması da 1.3360 yüksek ABD doları / Kanada Doları ralli destekli. Şimdi, aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı, bir yükseliş içinde kalması için ABD doları / Kanada Doları parite tahmin ediyoruz.

Bir yükseliş için ABD doları / Kanada Doları parite tahmin için ilk ve en önemli nedeni, Aralık ayında Fed oranında zam yüksek olasılık var. Ekonomik veri sıkıca bir büyüme yolunda olduğunu BİZE göstermez. Ekonomi hala rüzgarlara karşı karşıya. Bir gecikmeden sonra Fed genellikle para politikasını sıkılaştırmak için, böylece büyümeyi engelleyen zorunlu olarak zam, bu aşamada oldukça önemli olduğunu yine de, birçok analist inanıyorum.

Kalan Aralık bağlı 50 varil başına arasında 40 $ve $sonra, ham petrol sonunda üst bant kırık gibi görünüyor. Petrol şu anda 50 doların üzerine birleştirmek için, bir sonraki ay içinde tamamlanması beklenen üretim cap anlaşmaya dayalı olarak çalışıyor. Ancak, bu sefer, ham petrol fiyatlarındaki artış gibi Kanada Doları gibi emtia para birimlerinin döviz kuru artış dönüşmedi. Fiyat artışı tamamen talepteki artış nedeniyle beklenen üretim kesim ve temel nedeni budur. Talep artmadığı sürece, Kanada Doları, ham petrol fiyat dalgalanmaları tarafından büyük ölçüde etkilenmez devam eder.

Kanada Merkez Bankası %0.5 olan gösterge faiz oranını değiştirmeyerek geçen hafta ayrıldı. Üyeler son anda karar kes, hesaba belirsizlik duygusu yaratan mortgage yasaları, yapılan son değişiklikleri aldıktan sonra oranı silkti ancak, Kanada hükümeti Bank of belirtti. Kanada Merkez Bankası bir faiz indirimini duyurmak için uzun sürecek değil 1.2% 2016 yılında ekonomik büyüme görünümü 0.5% kesim göz önüne alındığında, ekonomistler inanıyorum. Böylece, bu gerçekler göz önüne alındığında, önümüzdeki günlerde ABD doları / Kanada Doları çifti bir yükseliş bekliyoruz.

Bu yüzden, tahmini hakkında 1.3300 de ABD doları / Kanada Doları çifti uzun pozisyon almak için kullanılabilir. Kayıpları sınırlamak, zarar Durdur emri 1.3150 altına yerleştirilebilir. Kar ABD doları / Kanada Doları parite 1.3650 bir yüksek dokunduğunda rezervasyon yapılabilir.

Tek dokunuş opsiyonu ABD doları / Kanada Doları parite Olası yükseliş para kazanmak amacı ile satın alınabilir. Arama seçeneği grev fiyat, son kullanma tarihi Kasım ayının son haftasında ise 1.3520 daha tercihen daha düşük olmalıdır.

İlginizi Çekebilir: