Cazip Faiz Oranları Tutmak Güçlü Kiwi

 
2008 benzer bir konut krizi tetiklemek için tehdit gelişen konut piyasası üzerinde beklenen suluk – aşağıdaki – Salı günü, NZDJPY 74.40 düşük dokunmak reddetti. Kısıtlamalar da Yeni Zelanda Merkez Bankasının faiz oranlarını daha geniş bir planın bir parçası olarak görülüyor. Kivi dolar 2,25% çekici gösterge faiz oranını nedeniyle yatırımcı çekmek için, Böylece zaten düşük fiyatlar muzdarip süt çiftçiler için daha fazla sorunlar oluşturmaya devam ediyor. Yeni Zelanda doları görülen yumuşaklık sadece uzun NZDJPY çifti almak için kullanılması gerektiğini ancak, aşağıda açıklanan nedenlerle, inanıyoruz.

Pazar kendisi Temmuz ayının ilk haftasında Yeni Zelanda konut piyasasındaki yatırımlara sınırlama hakkında spekülasyon başladı. Beklendiği gibi, dün Yeni Zelanda Rezerv Bankası konut piyasasındaki kısıtlamaları ile ilgili bir takım duyurdu. Önerilen kısıtlamalara göre, bankalar sadece konut emlak yatırımcısı ile uğraşırken %60 için bir kredi değer oranı düşünmelisiniz.

Ayrıca, Kredi Oranı tahmini değeri %5'i geçmemelidir. Ayrıca özelliği işgalcileri olan sahipleri durumunda, kredi oranı tahmini değeri %10'u geçmemelidir. İçin kredi değer oranı %80 ile sınırlıdır.

Banka kredileri yüzde 55'i Yeni Zelanda'da konut özellikleri maruz kalan, özellikle Auckland vardır. Kısıtlamalar yürürlükte sadece 1 Eylül gelirdi. Ayrıca RBNZ indirimlerinin hakkında şu ana kadar herhangi bir ipucu sağlamadı. Bu nedenle, satış tamamen spekülatif bir hareket olarak kabul edilmemelidir.

Japonya, Başbakan Shinzo Abe kategorik olarak daha fazla teşvik önlemleri büyümeyi tetiklemek için yürürlüğe gireceğini açıkladı. Sonuç olarak, önümüzdeki haftalarda parasal genişleme önlemleri bekliyoruz. Yen zaten üç buçuk haftanın en düşük bu haberi dayalı düştü ve bu trendin sürmesi bekleniyor. Böylece, esasen, NZDJPY yakında yükseliş devam etmek için bekleyebilirsiniz.

Teknik bir ölçekte, NZDJPY döviz çifti 73.60 seviyeleri yakınında inşa etmek için destek bekliyoruz. SİNYAL sadece sıfır seviyesinden yükseldi, ama aynı zamanda mor renkli çizgileri takip ederek olumlu bir sapma oluşturmuştur. Bu nedenle, yakında NZDJPY çifti bir geri dönüş bekleyebilirsiniz.

Bir para tüccar ters gelen 73.60 yakın NZDJPY Haç satın alarak yararlanabilir. Zarar Durdur emri, zorla giriş seviyesinde 200 pip yerleştirilmelidir. Tüccar 80.80 sonraki büyük direnç yanında uzun konumundan çıkabilirsiniz.
 
Her zaman, tüm ikili broker NZDJPY çifti için tek dokunuş opsiyonu sözleşme teklif mutluluk duyarız. İkili bir tüccar ya da daha düşük 78.20 grev bir fiyat ile böyle bir sözleşme almak gerekir. Ağustos ayı ortalarında son kullanma tarihiyle, ticarette başarı için iyi bir olasılık var.

İlginizi Çekebilir: