BİZİM gibi Yuan Kadar-Çin Ticaret Görüşmelerinin yeniden başlamasını Kabul

 

Geçen ay askıya aldı ABD-Çin Ticaret müzakereleri beklenmedik Başkanı Donald Trump Cumartesi günü Osaka, Japonya G20 Konferansının oturum aralarında mevkidaşı Xi Jinping ile bir de bir tane vardı sonra devam etti. Ayrıca, ABD Başkanı Çin'den ithalatına ek gümrük tarifeleri askıya aldı. Haber, önümüzdeki günlerde yuan güçlendirmek için bekleniyor. Cuma günü, USD/INR 6.8778 bir yüksek 6.8612 düşük seviyesine düşmüş 6.8682 ile kapanmadan önce.

Cumartesi günü, ABD Başkanı açıklanan toplantı ile Çin Devlet Başkanı olarak “mükemmel, iyi oldu olacak” ve “biz doğru rayına.”

ABD ve Çin uzun süredir ticaret sorunu çözmek için tartışmalar yeniden koz olacağını da belirtti. Ayrıca, ABD Başkanı yaptığı açıklamada, o olmaz devam edin, başka tehditler zammı ithalat vergileri Çin mallarını – “en az zamanı olmak.”

Trump dedi, “Biz " olmayacak bunu ekleyerek bir ek muazzam miktarda var $350 milyar ayrıldığını olabilir tariffed, vergi — biz olmayacaksa bunu.”

ABD firmaları, Çin firması Huawei tedarik bileşenleri devam etmek için izin olacağını Başkan da ortaya koydu.

İlgili izni, Trump şunları söyledi: “Bir sürü insan var şaşırttık göndermek ve biz satmak Huawei bir muazzam miktarda ürün bu işler için çok çeşitli şeyler yaparım, dedim ve hepsi bu TAMAM, biz devam et satan bir ürün.”

Eğer sadece iyi bir ticaret anlaşması olursa bu BİZİM Çin ile bir anlaşma mürekkep edeceğini Trump, ancak, uyardı. Anlaşmayı hızlandırmak ve olası iyi bir sonuç kaybetmek değil ki Başkan kesin olarak belirtti. “Kaliteli işlem çok daha önemli benden daha hızlı. Acelem yok, ama her şey çok iyi bak!”

Çinliler ek tarifeler heybetli ve ürünleri agro BİZE büyük miktarda satın almak için kabul ederek Huawei parça tedarikinin kolaylaştırılması durdurmaya karar iltifat ettiğini Trump da açıkladı.

Trump söyledi: “Biz geri çekilmeyi tarifeleri ve onlar alacak çiftlik ürünleri.” “Eğer bir anlaşma yaparsak, çok tarihi bir olay olacak.”

Çin ithalatına hakim görevlerine geri çekileceğini ancak, ABD Başkanı belirtti. ABD demektir-Çin Ticaret Savaşı hala bütün sorunu barışçıl yollarla çözülmediği takdirde küresel ekonomik büyüme üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.

Yine de, şu an için, ticari görüşmeler Çin malları ve yeniden başlatılması hakkında ek tarifelerin askıya alınması yuan boğa kısa vadede dönüş bekleniyor.

USD/kişi başı fiyat grafiği 6.873 düzeyde büyük direnç gösterir. Ayrıca, Chaikin para akım göstergesi negatif bir okuma var. Sonuç olarak, döviz çifti kısa vadede hareket bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: