Walmart Yener 3Q18 EPS Tahminleri, E-ticaret %54 Satış

 
Dünyanın en büyük perakendecisi Wal-Mart Stores, Inc. Şirket Sokak tahminleri aştı mali 2018 üçüncü çeyrek sonuçlarını bildirdi sonra (31 Kullanılması belgesine) yeni hit 12 aylık $100.13 geçen hafta yüksek. Walmart da pazar aynı mağaza satış büyüme beklentileri tepesinde. Ayrıca, şirket aynı zamanda hisse başına kazanç rehberlik mali 2018 kaldırdı. Aşağıda açıklandığı gibi, Walmart, bir dizi tedbir sayesinde online perakende devi Amazon Inc yarışma mücadelede ilerleme kaydediyor. Böylece, hisse senedi önümüzdeki günlerde ralli tahmin ediyoruz.

2017 Ekim çeyrek, Walmart milyar 1.749$, ya da hisse başına $0.58 konsolide net gelir, 123.179 milyar dolar gelir bildirdi. Üçüncü çeyrekte geçen yıl, şirket 3.034 milyar$, ya da hisse başına $pano net gelir, 118.179 milyar dolar gelir bildirdi. Thomson Reuters gelir tahmini son çeyreğinde 121 milyar$.

Borç bazı uluslararası özellikler, FCPA tahakkuk edilmesi durumunda erken söndürmede üzerinde kaybı hariç, hisse başına $1 3Q18 ayarlanabilir kazanç hisse başına $20 Thomson Reuters Konsensüs tahmini daha yüksekti.

ABD'de, karşılaştırılabilir aynı mağazadaki satışlar %2.7 artarak, %1.8 karşı analistlerin ve %1.2 büyüme yukarıda geçen yıl kaydedildi. Kasırgalar olumlu yönde 30 ila 50 baz puan satış etkiledi. Yakıt da dahil olmak üzere, ABD karşılaştırılabilir satışlar %3 arttı, bir önceki yılın aynı çeyreğinde yayınlanan %1.1 artış karşı.

Segment akıllı, Walmart Tuğla ve Harç bölümü geçen yıla göre %4,3 olan 77.72 milyar dolar gelir, bir artış kaydedildi. Walmart Uluslararası 29.54 milyar dolar net satış-o-4.1% y y artış açıkladı. Sam's Club 14.86 milyar dolar net satışları, önceki yıla göre %4.4 olduğunu duyurdu. Sam Kulübü aynı mağaza satışları %2,8 artış, ilgili çeyrek geçen yıl 140 bps artış.

Geçen yıl e-ticaret satışları %60 oranında bir büyüme raporlama sonra, şirket yine son çeyrek Frecessin online satışlarda %54 oranında artış göstermiştir. Büyüme çok bağlı Jet.com satın alması için gerçekleştirildi.

Şirket satın almalar bir dizi, böyle Bonobo, Modcloth ve Moosejaw olarak bilinen markalar, son bir yıl içinde dahil etti. Walmart da Google ile sesli alışveriş başlatmak için çalışırken bakkal karşılama servisi genişletiyor. Yukarı walmart.com Lord & Taylor moda ve giyim hattı getirmek olduğunu Walmart da resmen onaylandı

Amazon başından yarışma için tatil döneminde, şirketin boyunca 165,000 ürün demoları ile 20.000 partiler yapmak için planlıyor. 30 saniye iade işlemi için gerekli ortalama süre azalmış, 5 dakika önce olan Walmart da duyurdu.

Şirket ayrıca S4 ve FY18 için EPS kendinden emin bir görünüm verilmiş. Mevcut çeyrekte 2 %1,5 ila% BİZE comp satış büyümesi bekleniyor olsa da, şirket de, 1.65 hisse başına $1.30 $kazanç bekliyor. Wall Street analistleri hisse başına $1.33 kazanç bekliyor. Şirket Şimdi hisse başına kazanç FY18 olmak 4.46 hisse başına $arasında 3.75 dolar bekliyor, yerine 4.40 önceki beklenen hisse başına $4.30 dolar. Böylece, e-ticaret gelir, iyimser S4 Comp görünümünde sağlam 3Q18 kazanç, etkileyici yükselişi ve FY18 outlook dönüyor boğa Walmart kaldırdı.

Hisse senedi fiyatı aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi 96 seviyelerinde konsolide edilir. Satın basınç da artıyor birikimi göstergesi ile gösterilir. Böylece, ticaret 50 dönem ortalamanın üstünde olan hisse senedi, daha fazla mitinge bekliyoruz.

Bir arama seçeneği yatırım mevcut senaryoda yararlı olabilir. Yalnızca hisse senedi $96 yakınlarındaki ABD hisse senedi piyasasında ise yatırım olarak kabul ederiz. Ayrıca, bir hafta süreyle geçerli bir sözleşme mevcut olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: