2018 16 Önde gelen Cryptocurrency Hikayeleri Temmuz

Bitcoin (BTC) tarafından 6 bin 300 seviyesi üzerinde kalmak karşılaştığı zorluk tüm cryptocurrency piyasanın durumunu değiştirdi. Bitcoin işlem aralığı giderek son birkaç ay içinde azaldı. Yani, yakında bir mola görüyor olabiliriz. Koparma yönünde olumsuz olması, genel zayıflık göz önünde bulundurursak.

Genel düşüş duyguları Coinbase uygulaması indir oranında bir düşüş sonuçlandı. Bitcoin $19,000 yakın ticaret iken, Coinbase uygulaması en çok indirilen finansal uygulamalar listesinin başında yer alıyordu. Ancak, uygulamanın indirme hızı 40 yerde geçen ay düştü. Aynı şekilde, Coinbase sitesinin ziyaretçileri 126.5 milyon 2018 Ocak ayında 23.3 milyon Haziran ayında düştü.

Opera Ethereum ve diğer ERC20 simgeleri tutabilir-cryptocurrency cüzdan yerleşik bir Android tarayıcı yayımladı. Cüzdan aynı zamanda gönderme ve sadece uygun menü dokunarak cryptocurrencies alınmasını sağlar. Böyle bir tesisi sunan ilk tarayıcı. Diğer tarayıcılar davayı takip edebilir. Ayrıca, hem masaüstü ve tarayıcı mobil sürüm, anti-madencilik özelliği varsayılan olarak etkindir. Bu sorunları sürme kripto bir kullanıcı korur.

Hindistan cryptocurrency ile ilgili faaliyetler, Çin benzer frenlemek için bazı sert adımlar atıyor. Ülkenin Merkez Bankası cryptocurrency ile ilgili faaliyetler bir çeşit katılan işletmeler ile uğraşmamak için banka ve finans kurumları talimatı verildi. RBI tutumunu zorlu bir dava mahkemede reddedildi. Ancak hükümet, cryptocurrencies ilgili tutumunu yumuşatmak için bir ruh hali gibi görünüyor. Maliye Bakanlığı bir panel detaylı bir çalışma gerçekleştirmek için tavsiye bile hükümete mal gibi cryptos tedavi olabilir. Son karar henüz açıklanmadı. Ancak, sızan haberlere cryptocurrency yatırımcılar birkaç bin kişi için umut ışığı verdi.

Cryptocurrencies ile ilgili firmaların karşılaştığı başlıca sorunlardan birisi de, bankalar ve diğer mali kurumlardan destek eksikliğidir. Bu sorunu gidermek için, blockchain-işlem hacmi göre fon toplama platformu Neufund ve Binance, tartışmasız dünyanın en büyük cryptocurrency exchange, birlikte Sanayi blockchain için fintech çözümler üzerinde durulacak bir Kurucu Banka oluşturmak için birleşiyorlar. Banka geleneksel mali iş ve crypto firmalar arasında köprü olmayı amaçlıyor.

Şanghay Borsası, dünyanın dördüncü büyük Menkul Kıymetler Borsası, menkul kıymet işlemleri (BURADA) dağıtılmış muhasebe teknolojisini kullanmayı planlıyor. Çin hükümeti açıkça blockchain teknolojisi ve cryptocurrencies ayrılmış bulunmaktadır. Hükümet cryptocurrencies ve İCOs ezmek için gerekli tüm yapar iken, büyük cesaret kuruluşların verimliliğini artırmaya yönelik olan teknoloji ile ilgili projeleri blockchain verilir.

 

(LTC)Litecoin

Litecoin Vakfı ve TokenPay cryptocurrencies bağlı olarak geçmişte banka hesabı açmak güçlüklerle karşı karşıya olduğu. Her iki tarafın sorunu çözmek için gerekli adımları attık. TokenPay Almanya'nın GİTMİŞ Bank AG %9,9'luk hissesini satın alıyor. TokenPay düzenleyici onay aldıktan sonra hisselerinin %80'ini satın almak istiyor. Anlaşma tamamlandıktan sonra, her iki Litecoin ve TokenPay banka kartı başlatılması herhangi bir sorun yaşamayacak. Daha fazla bilgi edinin.

 

Adl Bizim

Ethereum. Ethereum (ETH) taşınmak boyunca azalan bir kanal. Bu cryptocurrency da 460 düzeyde ağır direnişle karşı karşıya. Bu nedenle, kısa döviz piyasasında gitmek varlığın, bizim seçimimiz.

Kısa döviz çifti muhtemel düşüş kazanmak için 450 yakın ETHUSD çifti gidebiliriz. Riski en aza indirmek için, 490 yukarıdaki kaybını durdurmak amacıyla kullanılır. Ticaret ayarlamayı tamamlamak için, ayrıca 365 yakınlarındaki bir kapak sipariş edeceğiz.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Bitcoin. Bitcoin (BTC), hangi mücadele için harekete geçmiş 6500 bizim seçim crypto için ticaret ikili seçenekleri pazar. Teknik olarak, cryptocurrency çifti için önümüzdeki iki önemli destek seviyeleri sırasıyla 5800 4800 altındadır. Willams % aralığı göstergesi ayı diliminde. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde bozulmak için 5800 ilk destek seviyesi tahmin ediyoruz.

Beklenen düşüş kazanmak için bir opsiyon yatırım yapabiliriz. Bir ikili komisyoncu platformu kullanarak bir opsiyon sözleşmesi satın alırken, son kullanma seçeneği için 24 Temmuz ya da civarında o gün seçeceğiz. Ayrıca, BTCUSD çifti $6350 yakın cryptocurrency piyasasında işlem olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: