ECB ve FED insafına ThyssenKrupp

 
(ETR:TKA) ThyssenKrupp AG, Avrupa'nın Sanayi devlerinden biridir. 80'den fazla ülkede 150.000 çalışanı ve yenilikçi bir ürün sayısı, kaynak dostu üretim olarak katılıyor.

Son VW skandalı Almanya” kavramında Yapılan bütün “gölge. Bu haber için bir artçı olarak, Alman üretici bir süre bedelini öderler. Ülkenin bu durumla başa çıkacak kadar netleşene kadar. İmalat PMI (Eurozone için Satın alma Yöneticisi Endeksi) bu AB imalat sanayi yorumlama anahtarı olduğu gibi bu yıl da gerçekleştirilecektir nasıl görmek ilginç olacak. VW dalgalarının tahmin edilenden çok daha büyük olduğunu/50 $payı seviyesinin altında hareket ediyor. Diğer Alman Üreticileri Derneği tarafından etkilenebilir, ve ThyssenKrupp bu kriterleri içine düşüyor.

Dernek getirdiği bu engeli aşmak için bir çaba, büyük Alman üreticiler yenilikçi bir dalga kendilerini konumlandırmak için çalışıyoruz. ThyssenKrupp çelik haddehanesi ile metanol gibi satılabilir ürünlerin içine yayılan gazlar tekrar planlıyor.

Beş yıllık bir süre içinde şirketin hisse fiyatı bakıyor, aşağı yönlü hareket devam ettiğini görebilirsiniz. Bu ekonomik ortamda, dünyanın büyük merkez bankaları ve parasal genişleme ikincil etkisi daha yüksek hisse senedi fiyatları ile tahrik ediliyordu olmasına rağmen. Bu ThyssenKrupp için durum böyle değildi ve €19/share 2011 ortalarında €38 seviyesinden düştükten sonra ticaret yapıyorlar.

(ECB) Avrupa Merkez Bankası'nın kendi parasal genişleme programını Şimdi bile. Bay Draghi, ECB Başkanı gelmek için daha fazla uyarıcı sinyal ile, ThyssenKrupp fiyat artışı memnun etmedi. Bu Alman Endeksi Xetra Dax, haber üzerine atladı gerçeğine rağmen oldu.

Bu söyleniyor, Aralık ECB toplantısı kadar:TKA hissesi ETR aşağı yönlü bir yaklaşım destek olurdum. Draghi ve şirket daha fazla faiz indirimi vb satın tahvillerin miktar, tahvil satın alma programının bir uzantısı, olası bir artış kararları getirecek mümkündür. Bunların hepsi küresel piyasada faaliyet gösteren bir firma için; çok önemli ve önemli teşvik tedbirleri temsil eder. Sözcüğü, örneğin Çin, diğer büyük merkez bankaları yeni koşullara oranları da daha fazla kesim tarafından adapte etmeye çalışacağız.

Kararlı hareket Fed'in Aralık ayında gelecek derdim. Eğer zam yapmazsan, o zaman hisse senetleri oldukça güzel bir ralli keyfine varacaksınız.

Sonuç olarak, ETR ticaret yolu:TKA bir ay son kullanma tarihi ile satış opsiyonu bulunmaktadır. Eğer ECB hayat Aralık ayında genişleme söz ise, bir ay son kullanma tarihi ile bir arama seçeneği de takas olabilir.

İlginizi Çekebilir: