Neteller e-cüzdan İncelemesi

Açık Hesap

Modern bir ödeme Çözümü olarak kabul rağmen, EFT aslında Kanada'da 1999 yılında başlatılan, 2004 yılında Isle of Man geçmeden önce oldu. E-cüzdan servisi yalnızca (ref İÇERİKLİ bir lisansa sahip olan İngiliz global ödeme şirketi Paysafe Group Plc tarafından işletilmektedir. 1357) ve / İNGİLTERE'DE Finansal Hizmetler Otoritesi tarafından denetlenen düzenlenir. EFT küresel bir kitleye hizmet veriyor ama bazı bölgeler, Küba ve Çin de dahil olmak üzere bu hizmetlerin kullanımını kısıtlamak. Sınırlı hizmetleri ile dışlanan ülke ve o tam listesi kendi web sitesinde Politikalar ve Şartlar altında bulunabilir.

Muhtemelen online alışveriş ve büyük olasılıkla onlarla genel kullanım için bir hesabınız varsa PayPal gibi e-cüzdan karşılaşılan önemli olurdu. Bu kullanıcılar, içine çeşitli bankacılık seçenekleri aktarmak için kolay erişim hesabı için izin güvenli ödeme çözümleri vardır. Geleneksel ödeme yöntemleri için bu alternatif, müşterilerine hızlı ve gizlice tek bir kaynaktan para transferi sağlar. EFT PayPal için benzer şekilde çalışır, ancak online ticaret ve kumar için hitap web sitelerinde çok daha yaygın özellikleri, bir e yapım-hesapları tabanlı iş için daha uygun bir cüzdan. Kabul edilebilir işletmeler uzun bir liste yardım etmek mümkün olacak anlamına gelir kendi itibarını inşa etmek için 18 yıl oldu. Buna ek olarak, 200 ülke, 22 para, 15 dil ve 100'den fazla yerel ödeme yöntemlerini desteklemektedir. Hizmetler altında, EFT şimdi cömert faydaları yanı sıra, ortaklık ve sadakat programları ile VIP bir plan sunuyor. Ödeme çözümü sağlayıcısı müşterilerine özgürlük hesaplarından ATM makineleri para çekmek için izin veren bir ön ödemeli Net+ Mastercard Plastik bir seçenek sunuyor.

Kaydolmak İçin Nasıl

EFT ile bir hesap kurma basittir. Kendi web sitesi tarafında ve baş Ücretsiz Katılmak için Menü. Tamamlamak için ihtiyacınız olacak form kısa, adımlarını doğum, tam adı, adresi kayıtlı ve açılan menü üzerinde desteklenen seçenekleri uzun bir listeden bir para birimi tercih atama tarihini doldurmak için gidiyoruz. Para değiştirme ile ilgili herhangi bir işlem için 3.99% bundan sonra akıllıca bunu ayarlamak için isteyeceksiniz; EFT ücreti döviz ücreti.

Bir kez bu ayrıntıları tamamladık, hesap ve mevduat inceleme için istemci portal erişmek için bir Hesap NUMARASI ve mümkün atanacak. Bu noktada hesabınızı doğrulamak için yatırmak istediğiniz veya bankacılık seçenekleri bağlantı olacak. Bunu yapmak için Menü sol ve seçin Para üzerine gitmek gerekir.

Ödeme Çözümleri & Ücretleri

EFT popüler banka kartı yelpazesi, alternatif e-cüzdan sağlayıcıları transferler ve hatta bağlantıları doğrudan bu Para Yatırma Seçenekleri sağlar. Listelenen işlem ücretleri, 0 – %8 arasında değişen, geçerli ve açıkça her seçeneği aşağıda olacak.

Eğer banka kartı ile para yatırma seçerseniz, ödeme kumar veya bölge ile ilgili yerel kumar yasaları nedeniyle kumar faaliyetleri (non amacı, söz konusu kartı) ile ve kullanılacaksa istenecektir. Direkt geçiş ve e-cüzdan seçenekleri polislik aynı düzeyde gerektirmez.

Bir kez ödeme yaptık, daha fazla doğrulama hala tam olarak gelecekte çekilmesi için hesabınızı doğrulamak için gerekli olacaktır. Kafaya banka hesap bağlantınızı Para ve EFT sonra küçük bir miktar gönderecek ve ifadenizi kontrol ve doğrulama tamamlamak için bu miktar girmeniz gerekir. Banka Kartları ile ekstra bir adımdır: 4 haneli bir doğrulama kodu banka ekstresinde ilk işlem aşağıdaki görünür ve istendiğinde hesap içine girmeniz gerekir.

Bir zamanlar bu tamamlanmıştır, hesabınız kullanıma hazır hale gelecektir. Bu noktadan itibaren, ne zaman online ticaret, onlar aracılığıyla ödeme giriş ve işlemek mümkün olacak bankacılık seçenekleri altında listelenen Master Card logosunu gördüğünüz. 1 yıl işlem geçmişi güvenli bir şekilde hesabınıza kaydedilecektir ve aylık tablolar elektronik olarak verilecektir.

Eğer hesabınız 14 ay boyunca devre dışı kalırsa ve bir denge taşıyan, EFT ve yılda 40 $idari ücret alır, ama negatif dengeye seni zorlamayacağım.

Her zaman ve her yerde hesabınıza erişim, doğrudan Master web sitesinden indirin çalıştırın ücretsiz app, en çok Apple ve Android mobil cihazlar için uygun ya da.

Özellik Hizmetleri

EFT çeşitli müşterileri karşılamak için birkaç ödül programları sunuyoruz. Özel olarak ilgilendiğiniz bir sonra şapkalı ücretler ve diğer faydalar minimum depozito gereksinimleri ile benzer birçok komisyonculuk hesabı paketler çalışan VIP düzeni vardır.

Müşteriler doğal olarak hizmeti kullanmak gibi ilerleyecek, ama önce bunu yapmak için planı kayıtlı olması gerekir. Her VIP müşteri VIP Dolandırıcılığa karşı koruma Garantisi verilmiştir ve önemli yıldönümü ödül puan her yıl aynı gün alacak.

VIP Seviyeleri

  • BRONZ – 10.000 $ – Takvim yılı başına tüccara $49,999 USD transfer ($10 ile sınırlı) %1,75 ve %1 Gönderme Para Ücret dolar başına geçirdi verilen 1.000 yıldönümü ödül puan, 1 ödül noktası, 3.79% sabit DÖVİZ ücretleri düşük ATM Para Çekme ücreti alacak. Günlük USD ATM Para Çekme limiti 1000 dolar.
  • $99.000 USD Mastercard nakliye ve taşıma ücreti ön Ödemeli 9.000 yıldönümü ödül puan artış 3, 19% sabit DÖVİZ ücretleri, 1 ek döviz hesabı ve ücretsiz Net+ görecek GÜMÜŞ – $50,000.
  • ALTIN hesabınız üzerinden yıl geçtikten $100,000 – $499.999 USD önemli fayda iyileştirmeler alacak. Sadece 4 €3.300 USD günlük para çekme limiti 10.000 yıldönümü ödül puan, 2.79% fx ücretleri, ATM Para Çekme ücreti, %10 para gönderme ücreti $2 ile sınırlı, 2 ek döviz hesapları, esnek hareket sınırları, özel bir VIP yöneticisi, para yatırma ve çekme, garantili sınırı artışı ve ertesi gün ödeme indirimli.
  • Takvim yılı başına PLATİN – $500,000 – 999,999 $20.000 USD yıldönümü puanları göreceksiniz, her dolar için 1.25 dolar ödül geçirdi, 1.95% fx ücretleri, ve 3 ek para hesapları.
  • ELMAS – 1.000.000 $ + USD ve EFT hesabınız ile her geçen yıl harcanan her dolar ve 50.000 yıldönümü ödül puan için 1.29% fx ücretleri, 1.50 dolar ödül, önceki seviyeleri elde edilen diğer faydalar üstüne getirecek.

EFT aynı zamanda üyeleri için ücretsiz iki ön ödemeli kredi kartı seçenekleri sunuyor. Bu Net+ Plastik ön Ödemeli Mastercard gerektirir $8. taşıma ve nakliye ücreti, iken Net+ Virtual Prepaid Mastercard ücretsiz gelen başından. Her iki kart USD, EUR ve TL dahil olmak üzere 8 para birimi seçenekleri sunulan, ücret karşılığında Sanal ücretsiz Net+ için (akıllı telefon uygulamaları aracılığıyla) mağaza online ya da fiziksel olarak size ödeme yapmak için izin vardır. Net+ Plastik Mastercard para çekme işlemi için set 1.75% bir ücret karşılığında sağlar.

Destek

EFT web sitesi teknik sorunlar veya genel endişeleri ile müşterilerin desteklemek için geliştirilmiştir. Destek Merkezi, genel sorgular aranabilir bir veritabanı var, Ödemeler ile ilgili ve gerçeklere, Güvenlik, ön Ödemeli Kartlar ve Hesap, inceleme için düzgün bir alt kategoriye ayrılır nasıl yapılır ile. Vıp'ler kaygılarını nezaret etmek için kişisel bir hesap yöneticisi atanır. Müşteri Hizmetleri hattı veya e-posta adresi web sitesinde karşılaşabileceğiniz diğer sorunları için hızlı bir çözüm için listelenmiştir.

Açık Hesap

SAYFANIN

İlginizi Çekebilir: