Maliyet Düşürme Dönüş Toplam S. Bir Boğa

 
Maliye 2016 üçüncü çeyrek sonuçları için kalan üç hafta ile, dünya çapında TOT) entegre petrol ve gaz şirketi Total S. A. hissesi iki ay önce nerede olduğunu 48 $civarında fiyat ticaret devam ediyor. İronik olarak, şirket mali 2016 ikinci çeyrek gelir ve kazançlarda bir düşüş kaydedildi, ilgili çeyreğinde geçen yıla göre. Ancak, yakın gelecekte hisse fiyatı daha da yükselmesi tahmin etmek için bazı geçerli nedenleri vardır. Toplam hisse fiyatı $48.25 de Çarşamba günkü seans sona erdi.

Temel Courbevoie, Fransa-şirkete milyar 37.22 $-ikinci y düşüş çeyrek gelir-o %17 y bildirildi. Ancak, ikinci çeyrek gelirinin %5.4 ile 35. 3 milyar $Zack tahminleri aştı.

Dünyanın altı "supermajor" petrol şirketlerinden biri olan Total, çeyrek hisse başına 2.17 milyar $veya $0,90 düzeltilmiş net gelir, önceki yılın benzer çeyrekte hisse başına 1.21 3.1 milyar $veya $ayarlanmış net gelir ile karşılaştırıldığında saniye kaydedildi. Toplam da Zack %20'lik bir farkla hisse başına $0.75 kazanç tahminleri ayarlanabilir tepesinde.

Gelir ve kazanç geçen yıla göre daha düşüktü. Ancak, S2 2016 yılında gerçekleşen Brent fiyatı varil başına $45.60 oldu, varil başına $61.90 2015 ilgili çeyreğinde %26 aşağı unutulmamalıdır. Fark ortalama sıvı fiyatı bile %26 varil başına $43 $ ' a 50 varil geçen yıl üç aylık dönemde gerçekleşti. Şubat ayında Enerji Piyasası kurtarma şirket petrol ve sırasıyla sıvı fiyatlarının 34,5 ve %38, 7% rekor artış sağladı. Şirket tarafından yapılan yorucu maliyet kesme işlemi ödemeye başlıyor.

Toplam mali 2016 yılında Memba kesimi üretiminde %4 artış beklenen bir yarar bekleniyor. Şirket ayrıca yeni üretime başlamış olan Kazakistan'da Bolivya ve Kashagan içinde (İncahuasi) yeni Memba projeleri, kazanmak için bekleniyor. Toplam 2016 yatırım 19 milyar $18 milyar $ ' a planları var.

İkinci çeyrekte, şirket Angola LNG terminaline sevk. Son iki yıldır, LNG terminali bakım işlemleri kapalı kaldı. Şirket ayrıca, Katar açıklarında Al Shaheen petrol alanında %30 hissesini kazandı. Afrika kıtasında %20 pazar payını artırmak için, Toplam da Kenya, Uganda ve Tanzanya perakende ve lojistik varlıklarını satın aldı. En kötü hissesi için bitti böylece temellerini gösterir.

Hissesi 46 ve 50 arasındaki aralığa bağlı kalır tarihsel fiyat grafiği gösterir. Yükselen stokastik osilatör teknik bir ara olasılığını gösterir. 50 seviyesinin üzerinde bir mola 56 ve 60 arasında bir sonraki işlem aralığı hisse senedi alır.

Yaklaşık 56 bir grev fiyat ile bir dokunuş opsiyonu yatırım için seçilmiş olmalıdır. Tüccar para son kullanma tarihi sürece bitirmek için arama seçeneği, Kasım ayının ilk haftasında umut olabilir. Kasım ayından itibaren, OPEC üyeleri tarafından pompalanan petrol miktarının günde 32,5 milyon 33 milyon varil ile sınırlı olacağı ifade edilebilir. Böyle bir senaryo grev fiyat ihlal stok yardımcı olur.

İlginizi Çekebilir: