2018 28 Lider Cryptocurrency Hikayeler Olabilir

Cryptocurrency piyasası geçen hafta düşüş kalmıştır. Cryptocurrency piyasada fiyat arma iddia edilen uygulamalara ilişkin Adalet Bakanlığı tarafından soruşturma raporları ruh ayık döndü. Ancak, blockchain teknolojisi benimsenmesi içeri doldu.

American Express Üyelik Ödül programı için blockchain bir uygulama başlatıyor. Uygulama, Hyperledger platformu üzerine inşa edilmiş, tüccarlar Üyelik Ödül puan kullanarak fazla özelleştirmek için sağlayacaktır. Bazı durumlarda, üyeleri 5 kata kadar, hatta bazı ürünlerde kazanılan puanlar olağan sayıda kazanmak mümkün olacak.

Elmas mücevher, Mühür Kuyumcular, dünyanın en büyük perakendeci, De Beers Grubu, dünyanın en büyük elmas madenciler tarafından geliştirilen Tracr, elmas blockchain programına katıldı. Tracr blockchain proje diamond kayıtları, madencilik aşamasından müşteriye teslimine kadar, paylaşılan dağıtılmış bir defter üzerinde. Bir perakendeci tarafından sunulan bir elmas militan gruplara bağlı değil sağlar.

400'den fazla blockchain projeler üzerinde çalışan IBM, önümüzdeki iki yıl içinde yaklaşık 1800 iş planlarını duyurdu. Açıklıklar çoğu Fransa'da olacak. Yeni mezunlar ve deneyimli teknik uzmanları Çok, AI, siber güvenlik ve blockchain alanında görevlendirilecek.

Barcelona blockchain teknolojisi için özel bir alan oluşturmak için planlıyor. La Vanguardia, yerel bir medya organı, teknik bir bina sadece blockchain teknolojisi ile ilgili yeni başlayanlar için tasarlanmıştır bildirdi. 400m2 bina Barcelona Tech City, Pier01 yakınında olacak.

İnsurwave, bir blockchain çalışan deniz sigortası platform, şimdi ticari olarak AP Moller-Maersk tarafından kullanılıyor. Platformu ortaklaşa EY ve Guardtime kullanarak Tezgah, Microsoft Azure gelen blockchain teknolojisi platformu tarafından geliştirilmiştir.

Tayland, ülkenin Bangkok Bank, en büyük, test R3s ticaret finans iş platformu Corda başlayacak. Doğrusu, 2016 yılında konsorsiyum katıldı gösteren banka, R3 tarafından TradeİX ile işbirliği içinde oluşturulan Marco Polo, ticaret platformunu kullanacak.

 

Bitcoin (BTC): Pražská plynárenská, Çek Cumhuriyeti'nin enerji devi duyurdu o olacak başlangıç kabul Bitcoin olarak ödeme Haziran başında. Şirket genç neslin fikirleri kendini adapte etmek istediğini belirtti. Şirket Bitcoins tutamaz, ama kağıt para haline dönüştürmek.

Fundstrat Tom Lee bir kez daha bu Bitcoin yakında 25.000 $işareti geçecek belirtti. Lee'nin bağımsız üç gerçekler kurumsal yatırımcılar: Bitcoin, tarihsel fiyat hareketi üretme ve çoğaltma maliyetinin ve faiz kaynaklanıyor. Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.

 

Ripple (XRP): RippleNet kazanmış olan başka bir istemci, Orta Doğu. Kuveyt'in en büyük bankalarından Kuveyt Finans Evi, Bir sınır ötesi ödemeleri gerçekleştirmek için Dalga blockchain teknolojisini kullanmaya başlayacak. Küresel ödemeler için Dalga blockchain teknolojisini kullanan Kuveyt'te ilk finans kuruluşudur. Kuveyt Finans Evi teknoloji Şeriat uyumlu ürün çeşitliliğini artıracak emin. Daha fazla bilgi edinin.
 
 

Adl Bizim

Para Bitcoin. Bu BCHBTC fiyat grafiği gösteren Bitcoin Para (SERMAYE) kaybetme gücüne karşı Bitcoin (BTC). Stokastik osilatör ayı diliminde. Ayrıca, cryptocurrency çifti için bir sonraki önemli destek sadece 0.1143 almaktadır. Bu nedenle, sayaç kısa pozisyon almak akıllıca olur.

Kısa 0.1310 yakın BCHBTC çifti git, 0.1450 yukarıdaki kaybını durdurmak amacıyla başlar. Bir kez kısa bir pozisyon açıldığında, 0.1143 yakın bir kar ile ticaret çıkmak için satın bir sipariş olarak kabul ederiz.


 
 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Litecoin. Litecoin (LTC) vardır döndü son derece zayıf karşı euro grafiği. Momentum göstergesi 0 seviyesinin altında geçti. Bu nedenle, çift LTCEUR kısa vadede ayı kalmasını bekleyebilirsiniz.

İkili seçenekleri ticaret hesaplardan kullanarak, LTCEUR çifti 97 €yakınlarındaki cryptocurrency pazarında esnaf ne zaman bir opsiyon sözleşmesine yatırım yapabiliriz. Hedeflenen ticaret için, 6 Haziran civarında sözleşme bitiş tarihi olarak bir tarih seçeceğiz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: