AB JP Morgan Oyuncunun, hayır için ‘anlaşma’ Brexit Parantez

 

J. P. Morgan Chase & Co. Lüksemburg eşsiz bir varlık Yönetimi iş yaratılması da sonuç ve Kurumsal ve Yatırım Bankası – Hazine Hizmetleri ve Velayet & Fon Hizmetlerinin operasyonel yeteneklerini artıracak JPM dün yeniden yapılanma planları açıkladı (31). JP Morgan aynı şekilde ‘en kötü durum’ Brexit senaryo karşısında planlarını uygulamaya başladı. Hisse senedi $114.43 Salı seans kapalı, önce yakın 1.78% kadar.

 

Yeniden yapılanma & anakara Avrupa'ya operasyon vites

Yeniden yapılanma sürecinin bir parçası olarak, J. P Morgan iki yasal bankacılık varlıkları birleştirmek amacı, Avrupa Ekonomik Alanı boyunca bu özel işletmeler için kusursuz müşteri desteği sağlar.

Merkezli J. P. Morgan International Bank Limited ya da JPMİB, Londra-banka yetkili ve İhtiyati Düzenleme Kurumu ve Finansal Davranış Kurumu tarafından denetlenecektir, J. P. Morgan Bank Luxembourg S. A. ya JPMBL, JPMorgan Chase & Co iştiraki ile güçlerini katılacak. grup, Avrupa Ekonomik alanında faaliyet.

JPMBL Bankası düzenlenmiş ve Komisyon de Gözetim du Secteur Yatırımcı tarafından izlenir. Ayrıca Avrupa Merkez Bankası tarafından kontrol edilir.

Mevzuat ve diğer idari onayları için hedeflenen birleşme, konu, 2019 başlarında tamamlanması bekleniyor.

Başarılı birleşmek, tüm JPMİB varlıkları ve yükümlülükler, ilgili varlık, müşteri hesapları ve hukuki anlaşmalar da dahil olmak üzere, aşağıdaki hangi JPMİB çözülmüş olacak sonra JPMBL devredildi.

Amerikan Yatırım Bankası hayır-Ara anlaşma’ Brexit için ilgili riskleri dengelemek için hazırlanıyor.

JP Morgan 4 bin iş İNGİLTERE dışına kaymış, Brexit pazarlık sonucunda eğilimli olabilir uyardı, ve şu anda bir ‘en kötü senaryo’ Brexit için stratejisinin "tam yürütme modu" olduğunu ortaya koymuştur.

Mark Garvin, yönetim kurulu başkan yardımcısı olan JP Morgan, bilgili İNGİLİZ Milletvekilleri, yatırım firması Brexit planları olduğu ‘ileri’ evre ve birkaç kendi girişimleri vardı zaten geçti bir ‘nokta dönüşü.’

Onun yorum yatırımcılar masrafları en aza indirmek için Brexit hazırlıklarını ertelenmesi bankalar suçlayarak başladığı bir dönemde geldi.

Sorgulama göç 4.000 ile 16.000 İNGİLTERE iş, Hüner cevap verdi: ‘evrim bizim personel sayısı ve faaliyetlerimizin olacak çok fazla bir işlevinin nihai anlaşma okuyun. Aslında net bir sonuç da, bu tür bir tasavvur yaptığı bir senaryodur.”

Garvin iddia bu bir gelişme olabilir ‘hafifletilmiş bir dizi düzenlemeler.’

Hiçbir anlaşma bir senaryo için hazır olduklarını, ancak İNGİLTERE AB ile ticari bir anlaşma umduğunu özellikle Citi, Barclays ve ileri Garvin yorumları yankılandı ve tüm üç tüm üç yöneticileri ortaya çıkardı. Bir ‘hayır-anlaşma’ Brexit senaryo için JP Morgan yeniden yapılanma ve hazırlık uzun vadede finansal kurum performansını artırması bekleniyor.

Teknik olarak, hisse senedi 50 günlük hareketli ortalamasının üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ultimate oscillator 50 okuma yukarıdaki geçti ve stok yükseliş, bu nedenle, beklenen vardır.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: