Trump Boncuk Üzerinde GM Eleştiriyor. Çin Bitki

 

Bir kez daha, ABD Başkanı Donald Trump iş gücü, ABD ve Çin için hükümetten kredi aldıktan sonra bile otomobil üretimi ile hareket eden. bir düşüş için otomobil General Motors kınadı GM sadece Birliği temsil işçiler açısından üçüncü büyük otomobil, rakipleri Ford ve Fiat Chrysler arkasında Bloomberg raporu değinen Trump dikkat çekti. Özellikle, GM bir zamanlar ABD'nin en büyük özel sektör işveren oldu. General Motors hissesi $37.09 kapalı, daha önce yakından 0.18 $ya 0.49% kadar.

Bloomberg raporuna göre, GM, şu anda ABD'de 46.000 (Birleşik Otomobil İşçileri) AKY sadece kullanır. Otomobil genellikle yerli üretim slash gibi Çin ve Meksika gibi ülkelere faaliyetlerini hareket devam ederken Trump tarafından tasarlanmıştır.

Mart, Trump önerilen Mary Barra, CEO General Motors “bir şeyler yap, çabuk” sürdürme işlemlerinde Lordstown, Ohio nerede üretimidir askıya için bir hafta.

Daha önce, Cumhurbaşkanı, Maryland, Ohio ve Michigan'da fabrikaları kapatmak için GM kırıcı eleştiri yaptı. Bu bağlamda, geçen Kasım ayında, Trump GM için verilen, öncelikle elektrikli araç üretimi için sübvansiyonların geri çekilmesi konusunda uyardı. Trump açıklaması otomobil, Tesla ile birlikte, Obama'nın Başkanlığı sırasında sunulan vergi teşvikleri yararlanmış ABD'de elektrikli araba pazarında GM'İN güçlü konumunu yöneltildi.

Geçen Cumartesi, bir tweet ile, Trump bir kez daha GM BİZE ve başka bir şekilde faaliyetlerine kaydırmak istedi. “General Motors, olan oldu bir kere Devi Detroit, şimdi bir küçük otomobil üreticileri orada. OFİSE GELMEDEN ÖNCE Çin için büyük bitkiler taşındılar. Bu ABD tarafından kendilerine verilen tasarruf yardımına rağmen yapıldı. Şimdi Amerika'ya tekrar hareket başlamak gerekir?”

Özellikle, Bloomberg raporunu iflas çıkarken, GM Meksika'da BİZE, neredeyse beş kez sermaye harcamaları ile yatırım 23 milyar dolar olduğunu dile getirdi.

Ağustos ayının ilk haftasında, GM analistlerin beklentilerini aşan ikinci çeyrek sonuçlarını bildirdi. 2019 yılının ikinci çeyreğinde, otomobil 36.10 milyar dolar gelir, yüzde 36.80 aynı dönemine geçen yıl dolara ulaştı. Son çeyrek için düzeltilmiş kazanç hisse başına $1.64 vardı, karşılaştırılabilir çeyreğinde geçen yılın 1.81 $hisse başına düştü. Wall Street analistlerinin şirketin 35.93 milyar dolar gelir, hisse başına $1.64 kazanmak için beklenen.

2Q19 sırasında şirket, ABD 747,000 araç teslim, öncelikle o %17 y kayıtlı olan araç geçiş,-satış-y büyüme liderliğindeki.

Mali 2019 için, şirket hisse başına 6,50 $ve $7.0 ayarlanabilir kazanç tahmin ediyor. Analistler şirketin hisse başına $6.62 kar raporu bekliyoruz. GM de 6,0 milyar $4.50 milyar dolarlık Otomotiv serbest nakit akışı ayarlanabilir öngörüyor. ABD Başkanı tarafından yapılan yorumlar-kısa vadede bağlı hisse senedi aralığında olması beklenmektedir.

Teknik olarak, hisse senedi 31 ve 42 arasındaki aralığa bağlı kalır. Stokastik osilatör düşüş bölgesine doğru azalıyor. Sonuç olarak, hisse senedi kısa vadede düşüş kalmasını bekleyebilirsiniz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: