Halifax Konut endeksinde gerileme Pound Ayı Döner

 
Meksika ham petrol ihracat yoluyla gelirinin büyük bir kısmını alır. Ancak, varil başına $48 ham petrol fiyatlarına çevrilmesine en çok işlem gören para, Sterlin karşısında Meksika Pesosu güçlenmesine yardım etmedi. Bunun ana nedeni, Meksika ekonomisinin daralma S-o-%0.3 q belirten bir ön rapordur.

GBPMXN çifti yükseliş, 23.157 düşük 24,50 yüksek, ayrıca TÜFE (Tüketici Fiyat Endeksi) ve perakende satış verileri beklenenden İNGİLTERE'NİN en iyi şekilde yardımcı oldular. Ancak, Pound doğru boğa duyguları bu hafta içinde İngiltere'den karışık ekonomik veriler bir dizi önde geçebilir. Ayrıca, aşağıda açıklandığı gibi Meksika, gelen olumlu istihdam ve enflasyon verileri, ayrıca yakında bir ters yardımcı olabilir.

Meksika ekonomisi %0.2 yerine önceki tahmini %0.3 daralma küçüldü son GSYİH ekonomik verileri gösteriyor. -O-y, y olarak, ekonominin %2,5, 2016 yılı ikinci çeyreğinde büyüdü, %2.4 büyüme önceki tahminlere göre. Meksika işsizlik oranı %3,9 Haziran ayında azaldı, %4 arasında. Geçen yılın aynı dönemine göre işsizlik oranı %4.4 olarak gerçekleşti.

İNGİLTERE'DE durumunda, ticaret açığının Haziran ayında 5.1 milyar TL genişledi, Mayıs ayında 4.2 milyar TL. Benzer şekilde, İngiliz Sanayi sipariş kitap denge Konfederasyonu -4 Temmuz ayında düştü, -2 bir ay önce. Tüketici Güven okuma da -12 Temmuz ayında düştü, -1 Haziran ayında, analistler -8 bir okuma bekliyor ile.

Son olarak, Halifax Konut Endeksi okuma da 694.80 puan için Temmuz ayında azaldı, 701.70 puan Haziran ayında. Anlaşılacağı gibi, ekonomik iklimi İNGİLTERE'DE elverişli değildir ve bu Meksika Pesosu da dahil olmak üzere tüm para birimleri karşısında büyük bir baskı altında Kilo tutmak. Yani, GBPMXN çifti kısa vadede aşağı yönlü bir görünüm var.

GBPMXN çifti 24.90 de sert bir direnişle yüz bekleniyor. Stokastik göstergesi aşırı bir senaryo yansıtır. Böylece çapraz bir sonraki büyük destek 24.05 de düşüş bekleyebiliriz.

Bir para tüccar bu fırsatı değerlendirin ve GBPMXN çifti kısa 24.90 seviyelerde gidebilir. Kayıp durdurma emri 25.18 yukarıdaki zararları azaltmak için kullanılabilir. Kısa pozisyon 24.10 yakın kapatılabilir.

Kar GBPMXN çifti muhtemel slayt uygun bir ikili komisyoncu bir dokunuş koymak bir seçenek satın alma yoluyla elde edilebilir. Opsiyon sözleşmesi grev fiyat 24.05 daha yüksek olmalıdır. Sözleşme için zaman aşımı süresi tercihen Eylül'ün üçüncü haftası içinde olmalıdır.

İlginizi Çekebilir: