Ethereum Sinyalleri Buterin Sağlam bir yol Haritası üzerinde Yükseliş

 

ETHUSD çifti bir düşüş, 29 Kasım tarihli önceki raporumuzda tahmin ettik. Ayrıca, kısa 470 yakınlarındaki ETHUSD çifti gitmek amacıyla 367 yakın kapak amacımız bahsetmiştik. Bizim tahmin doğrultusunda, çifti yaklaşık 380 birkaç gün içinde düştü. Ancak, ETHUSD çifti güçlü $440 seviyeleri son iki seans içinde geri dönmüş bulunuyor. Yükseliş aşağıda nedenlerle devam etmesini bekliyoruz.

Tayvan'daki blockchain toplantısında, Ethereum blockchain ağ Vitalik Buterin, kurucusu, Ethereum kalkınma yol haritasını ortaya koydu. Ethereum merkezi olmayan uygulamalar veya dapps için açık kaynaklı bir platform olduğu için, ölçülebilirlik fonksiyonu bir zorunluluktur. Buterin iki ila beş yıl içinde çözülmesi gereken Ethereum ağ içinde ölçülebilirlik sorunu bekliyor. Ölçülebilirlik ile birlikte, Buterin daha iyi bir çözüm gerektiren diğer önemli sorunlar olarak akıllı güvenlik sözleşmesi, gizlilik ve uzlaşma protokolü inanıyor.

Özellikle, Raiden, Ölçekleme bir çözüm, geliştirici önizleme zaten serbest bırakıldı. Ayrıca, Buterin göre, Ethereum Vakfı ve açık kaynak geliştirme topluluğu gibi Perun, Sharding ve Plazma gibi diğer Ölçekleme çözümler arıyor. Ethereum Vakfı da Casper Testnet yaklaşan başlatmak önemli bir gelişme kaydetmiştir.

Özellikle, Buterin ve Bitcoin Yıldırım yazarlarından Joseph Poon Plazma, ikinci katmanı Ölçekleme bir çözüm geliştirmek için yanıyordu. Ethereum işlemleri doğrulamak için proof-of-iş uzlaşmaya dayanır. Bu bağlamda,-iş (PoW)-bir melez bir kanıt kazığı-(PoS) ve kanıt Casper teknolojisi ile entegre oldu.

Son zamanlarda, Ethereum ağ Zcash olan zk-SNARK teknolojisi ile gömülü olmuştur. Özel ve anonim işlemleri Ethereum ağ üzerinden mümkün olacak önce bu nedenle, sadece bir zaman meselesidir.

Bu gelişmeler ışığında, milyarder hedge Fonu yöneticisi Mike Novogratz 2018 sonuna kadar üç Eter paranın fiyatı tahmini var. Böylece, etkileyici bir gelecek planı ve aktif geliştirici topluluğu Eter başka bir miting kıvılcım bekleniyor.

Aşağıda gösterildiği gibi, ETHUSD çifti de yükselen Üçgen formasyonu temeli olan 450 seviyelerinde konsolide edilir. RSI göstergesi 50 okuma yukarıda hareket ediyor. Böylece, yükseliş yeniden başlamasını bekliyoruz.

Tahmin edilen yükseliş gelen getiri, 450 yakın ETHUSD çifti uzun pozisyon alıp, 400 altına zarar Durdur emri ile olabilir. Eğer çift olarak beklenen mitingler, sonra 586 yakın uzun pozisyonumuzu satacağız.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: