Ethereum Sinyalleri Uzun Ralli Sonrası Yorgunluk

 
Geçen hafta, ETHUSD aralığı 700 570 arasında ve düzeyleri, Avrupa Birliği Mifıd II mali düzenlemelere uymak Ethereum akıllı sözleşme platformu kullanmak için UBS’ planı raporuna göre bağlı kalacağını belirtmiştik. Neredeyse bir hafta arasında 750 $600 ve $işlem sonrası, Ethereum Pazartesi günü üst bandını kırdı. Ancak, 800 dolar seviyelerinde konsolide etmek mümkün değildi. Ethereum aşağıda nedenlerle bir düzeltme geçmesi bekliyoruz.

Ethereum ağ temelde akıllı sözleşmeler geliştirmek için yardımcı bir yazılım olarak kabul edilebilir olarak yatırımcılar ve geliştiriciler arasında popülerlik kazanıyor. Ancak, işlem hacimleri yaklaşık 14% “Cryptokitties” adlı blok zinciri tabanlı bir oyun tarafından sağlanmıştır. Oyun popülerlik kazandı gibi, Ethereum ağda bir tıkanıklık ile karşı karşıya. Benzer özellikler sunan ticaret topluluk gibi Ethereum Klasik ve Cardano ADA gibi diğer altcoins hakkında tartışırken (%400 geçen hafta kazandı ve piyasa değeri ile 6. büyük para oldu) başladı.

Yatırımcılar ve akıllı sözleşme platform kullanıcılarının endişelerini anlamak, Ethereum geliştirme topluluğu hızlı işlem hızını artırmak için yanıtladı. Güncelleştirmeler, aşağıdaki, Ethereum ağ günde ikinci (864,000 işlemleri) başına 10'dan fazla işlem başlatıldı. Bu konuda 9,000 bugün itibariyle bekleyen işlemleri sayısını düşürdü, Network Trafik göre. Özellikle, geçen Perşembe, ağ 942,559 işlemleri sonuçlanmıştır.

Gelişimi Ethereum Kurucularından Vitalik Buterin tarafından açıklanan ve Donald Mcıntyre, Etherplan kurucusu tarafından tebrik edildi.

En büyük Güney Kore günlük biri ile röportaj yaparken, Buterin ortada kanıt kavramı bir kanıt var dedi. Al kavram kanıtı gerçek benimsenmesi için bir yıl olabilir”dedi.

Geliştiriciler büyük bir takım projesi üzerinde çalışırken, pek çok kripto uzmanları Ethereum erken 2018 ortada kanıt yükseltmek için bekliyoruz. Ayrıca, ölçülebilirlik sorunları 2 ila 5 yıl içinde çözülmesi bekleniyor. Taze güncellemeler sadece yeni yılda geçerli olacak yukarıda sunulan gerçekleri gösterir. Ağ işlem onay hızını arttırarak oluşturulan buzz da solmaya başladı. Böylece, yeni güncellemeler Ethereum geliştiricileri tarafından açıklanana kadar, Eter uzun süreli bir ralli sonra bir düzeltme geçmesi bekleniyor.

Teknik olarak, ETHUSD çifti 804 direnç seviyesini geçmek için başarısız sonra düşüş başladı. SİNYAL göstergesi de fiyatı ile negatif bir sapma yaptı. Böylece, Eter fiyatı hafta öncesinde düşüş bekliyoruz.

Kısa 780 yakınlarındaki ETHUSD çifti giderek düşüş ticaret, 850 yukarıdaki kaybını durdurmak amacıyla başlar. Eğer çift olarak beklenen iner, sonra 650 yakın kısa pozisyonumuzu koruyacağız.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: