Mısır Şurubu Reklam İçin MillerCoors dava Anheuser-Busch

 

MillerCoors LLC-Busch Şirketler LLC (OTC: AHBİF Anheuser-Busch InBev iştiraki Anheuser karşı bir dava açılmış bulunuyor.PK, 31 BUD), suçu, Anheuser-Busch reklam kampanyaları ile ilgili MillerCoors ürünleri, Miller Lite ve Coor Işık, mısır şurubu gibi bir madde var “yanlış ve Yanıltıcı.” Anheuser-Busch InBev 157 milyar dolarlık bir piyasa değeri vardır. Haber, Anheuser stok takip-Busch InBev 3.79% veya $5 * $80.74 yakın düştü.

 

İçki işinde hakimiyeti için savaş

Kendi markası Bud Light, mısır şurubu yoksun olduğunu iddia ederken ABİnBev tarafından Super Bowl sırasında yapılan bir tanıtım kampanyası, Mısır şurubundan yapılan ürünler olarak Miller Lite ve Coors Işık dalga geçmedi. Ayrıca, ABİNBev ayrıca Coors, Denver giden telaşlı bir otoban mükemmel konumlarda mavi reklam panoları yerleştirilmiş. Colorado Altın şehir içinde özellikle, Coors biraları.

Büyük beyaz harfler panoları okuma sırası, “Coors Işık kullanır mısır şurubu”, “Bud Light: Biz değil,” ve “%100 daha az mısır şurubu daha Coors Light.” Billboard tarafından kışkırtılan, MillerCoors Bölge Mahkemesi Perşembe günü Wisconsin için dava açtı. Bud Light bira markası Anheuser-Busch aittir.

Onun dava, MillerCoors belirtildiği gibi, AB vardı fütursuzca yüzen bir sahte ve aldatıcı reklam kampanyası için misinform bira içenlere içine varsayarak, mısır şurubu ve yüksek fruktozlu mısır şurubu, şimdiki Miller Lite ve Coors Light ve destek Bud Light satış hacmi altında iddiası olan “şeffaflık.”

Açıklamak için onun konumu, MillerCoors çıkarılan aşağıdaki beyanı “Anheuser-Busch ise korku tüccarlığı üzerinden bir ortak bira madde kullandığı birçok Kendi bira, fermantasyon gibi bir yardım değil, hatta bugünün son ürünü. Bu kasıtlı aldatma tüm bira kategorisi için kötü. Dünyanın gerçeği gösteriyoruz.”

ABİnBev hücum kampanya Super Bowl ile durmadı. Reklamları hız kesmeden devam etti, Mısır olması, hem Coors Light ve Miller Lite den %100 daha düşük şurubu olarak Bud Light ayrıntılı. Kendi Bud Light bira sadece pirinç, su, arpa ile yapılan MillerCoors dava göre, ABİnBev da iddia etti ve hop. MillerCoors de ABİnBev pazarlama kampanyası OYUN, yaygın olarak alkolsüz içecekler ve mısır şurubu kullanılan çekişmeli şeker tatlandırıcı arasında hakim tüketici karışıklık yararlanmaya yönelik dava kendi içinde anlaşmazlıklar.

Asla Miller Lite ve Coors Işık OYUN kullandığı MillerCoors açıkladı. Tüketicilere satılan bira markalarını hiç mısır şurubu ayrıca, şirket belirtti. AB marka bir dizi fermantasyon yardım için mısır şurubu ekleyen dava ile MillerCoors da iddia etti. Ayrıca, MillerCoors göre, AB markaları çeşitli-Rita ve en İyi Şeftalili Çay; örneğin, Rita Berry bir madde olarak OYUN kullanır.

MillerCoors müşteriler şüpheli tutmak için ABİnBev yaklaşık 100 milyon tüketiciye yalnız Super Bowl sırasında bilgi yaymak için hava zaman satın almak için harcanan 13 milyon dolardan fazla olduğunu işaret etti.

MillerCoors talep derhal askıya alınması ne diyor bir ‘yanıltıcı’ reklam kampanyası ve kasıtlı sulama aşağı marka tarafından ABİnBev. MillerCoors da arayan “zarar ve maliyetleri, ve bir emir gerektiren ABİnBev koş “düzeltici reklam.”

Ancak, Anheuser-Busch MillerCoors dava asılsız çağrısı yaparken, Bud Light reklam kampanyası yanında olduğunu söyleyerek yanıt verdi.

Onun parçası, Anheuser-Busch haklı kampanyası ile veren şu ifade: “son Bud Light kampanyası doğru ve hedeflenen işaret bir anahtar fark Miller Lite ve Coors Light. O biraları mısır şurubu ile demlenir; Bud Light değil. Bunlar gerçekler. Bud Light şeffaflık kampanya arkasındayız ve reklam değiştirmek için hiçbir planları var.”

Savaş bitmedi. MillerCoors son zamanlarda taze saldırgan bir hareket başlattı. Anheuser-Busch reklam kampanyasına karşı, MillerCoors eski eğlenceli bir reklam ile geldi. İlgili ulusal bir reklam kampanyası, Adam Collins, Başkan Yardımcısı iletişim için MillerCoors, şöyle devam etti: “Biz başlatılan yeni reklamlardan Miller Lite bu ışık yürekli bir şekilde poke fun at aslında Bud Işık yaşamayı hayal dünyası ve gerçek dünya, daha fazla tat ne olduğu önemli değil.”

Bira satış şirketleri arasında reklam Savaşı yüzünden acı olan Denver Business Journal Muhabiri ve Bira kitabının yazarı Ed Sealover inanıyor.

Sealover dedi “Bile arasında zanaat bira, büyük zanaat bira var oldu acı için son iki yıl, çünkü biz daha bir çoğalması yerel bira. Bira içenlere para koymak için, zevkleri denemek istiyorum burada.”

Her gün eklenen ABD ve daha birçok 7000'i aşkın yetkili damıtma ile rekabet zor kalır.

Yorumda genel senaryo, Sealover dedi “Bu Tanıtımı (mısır şurubu) gibi yeni dövüş noktası gibi bir girişim için rahatsız gelen genel sorunları ‘hey, bizim alt çizgi küçülen burada.’”

Dava kısa vadede stok Anheuser-Busch InBev üzerinde olumsuz bir etki yaratması bekleniyor.

Anheuser-Busch hisse senedi 50 günlük ortalamanın altında işlem görüyor tarihsel fiyat grafiği gösterir. Ayrıca, stokastik osilatör aşırı alım bölgesinde bulunmaktadır. Sonuç olarak, hisse senedi daha kısa vadede düşüş bekliyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: