İçin Agresif bir Ticaret Planı ConocoPhillips

(31 POLİS) ConocoPhillips 25 ülkede faaliyet gösteren ve petrol ve doğal gaz üretmek için yaklaşık 20.000 kişi istihdam eden bir şirkettir. Yaratıcılık, teknoloji ve yatırım petrol ve doğal gaz üreten ve pazara zaman alıyor. POLİS bu alanda en iyi şirketlerden biridir.

Ana doğal gaz ve ağır ham petrol arama Kuzey Amerika geliyor. Kuzey Denizi ve diğer uluslararası bölgeler önemi de artmaya başladı.

Petrol 2015, varil, bu yılın başından bu yana değerinin %50'den fazla kayıp var ve fiyatı düşük işlem görmüştür. Az bir rahatlama ve anlamlı bir iyileşme belirtisi yok 2015 sonuna geldik. Petrol üreten şirketler pazara ürün getirmek hem de üretim sürecinin yanı sıra tüm süreç geliştirmek için çalışıyoruz. Üretim ve dağıtım yükseltmek için daha fazla bir şirketin araştırma ve geliştirme aktif daha kolay, bu düşük seviyelerde uğraşan yağı bu yeni gerçeğe uyum olacak.

Tam üzerindeki etkilerini anlamak için, ve piyasada bulunan bu petrol şirketlerinin sorunlar, temelde iş stratejilerini yeniden yazmakta olduklarını anlamamız gerekiyor. Petrol 100 $seviyesinin üzerinde işlem gördü herhangi bir genişleme planı geçerli çıktı ve maliyetleri karşılamak için yeniden gözden geçirilmesi gerekiyor.

Düşük petrol fiyatları birçok nedenden dolayı burada kalacak, ancak aşağıdaki muhtemelen dikkate alınacak temel öğeler şunlardır:

  • Dünyada Suudi Arabistan, en büyük petrol üreticisi, rekor düzeyde pompalama ve yakın gelecekte bunu durdurmaya niyeti yoktur.
  • OPEC, mevcut üretim seviyeleri ile tatmin oldu ve yakın gelecekte üretim kesmeye niyeti olmadığını söyledi.
  • Petrol Stokları ekonomik büyüme düşük tüketim düzeylerine lider olarak gün geçtikçe artıyor.
  • İran, İran nükleer anlaşma bu yılın başlarında ulaşıldı bu yana artan petrol üretimi başlayacak.

Birkaç gün sonra POLİS üçüncü çeyrek gelirlerini açıklayacak. POLİS 1,510 yaklaşık 1.550 milyon varil petrol her gün üretiliyor. Bu rakamların bir yıl önce beklenen ne daha yüksek, ancak bunun petrol fiyatlarına yukarıdaki sorunlar yüzünden.

Bu olumsuz faktörlere rağmen, teknik resim o kadar da kötü görünmüyor. Ters baş ve omuzlar desen/45 $hisse seviyesinin yükselmesi ile oluşmuştur. $52.95/share geçerli alan/47-48 $paylaşın bölge olarak ilginç değildir. /47-48 $paylaşın bölgeye ulaşıldığında, bir ay son kullanma tarihi ile bir arama seçeneği destek olurdum.

*PLS Bu yüksek riskli bir ticaret ve yatırım**küçük bir miktarda olması gerekir: *

İlginizi Çekebilir: